Mintedis pole sul rahvast, DBGs on, aga see brauseri põhine soft on nii pask, et jube. Üle 2 laua on keeruline mängida. Ise olen 4 lauaga proovinud, aga see tekitab silma -ja ajuvähki.
Imo on see DBG raudselt rigged. Aga no proovi järele.
Euro Poker on Ongames ja saaksin sulle 40-50% diili
Esmane huvi olekski mul Euro Poker toa vastu, põhiline ongi, et kas seal on actionit piisavalt micro/small stakes cashis ja kuidas on regularide/fishide suhe?
Esmane huvi olekski mul Euro Poker toa vastu, põhiline ongi, et kas seal on actionit piisavalt micro/small stakes cashis ja kuidas on regularide/fishide suhe?
Ongames on alati actionit, hommikuti ainult vähem aga siis 3x magusamad lauad, õhtuti on laudu igal tasemel.
Comment