Õpetaja kaebab juku vanematele,et nende poeg joonistab liiga hästi:
"Teie poeg joonistas pingile kärbse,ma püüdsin seda maha lüüa ja lõin käe ära."
"See pole midagi," ütleb Juku ema. "Eile tegi juku vannituppa krokodilli - ma hakkasin joonistatud uksest välja jooksma."
"Oh, ka see pole midagi," teatab juku isa. "Täna joonistas ta aiaplangule õlleputka, me seisime naabriga kaks tundi järjekorras."
Õpetaja kaebab juku vanematele,et nende poeg joonistab liiga hästi:
"Teie poeg joonistas pingile kärbse,ma püüdsin seda maha lüüa ja lõin käe ära."
"See pole midagi," ütleb Juku ema. "Eile tegi juku vannituppa krokodilli - ma hakkasin joonistatud uksest välja jooksma."
"Oh, ka see pole midagi," teatab juku isa. "Täna joonistas ta aiaplangule õlleputka, me seisime naabriga kaks tundi järjekorras."
Svenza puhul kahtlen, et lõpp õige on. Kindel, et ei olnud: "seisime naabriga kaks tundi järjekorras ja üritasime õlleputka müüjale kotte taha keerata" ?
Svenza puhul kahtlen, et lõpp õige on. Kindel, et ei olnud: "seisime naabriga kaks tundi järjekorras ja üritasime õlleputka müüjale kotte taha keerata" ?
Comment