Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***
muutke oma homegamed huvitavaks
erinevad chipid, plagud jne
ise tahaks heameelega enda koju erilist chipcasei, mille chipsid pole standard "triobeti" ega "OO" disaini ja välimusega. Aga ffs, see on suht kallis lõbu :/
minu lemmikud sealt:
1.) http://www.pokernstuff.com/1000-Mont...-Chip-Set.aspx
2.) http://www.pokernstuff.com/1000-Casi...-Chip-Set.aspx
see viimane tundub eriti püss. Peale eurorahale üleminekut on homegamet tsips raskem/retardedim mängida, kuna zetoonid on 1;5;10;25;50;100 (mõtlen microstakes homegamet 1-2/2-4 eek blindedega, ehk 0,1-0,2/0,2-0,4$), seega oleks vaja zetoone, millel on madalamad väärtused.
muutke oma homegamed huvitavaks
erinevad chipid, plagud jne
ise tahaks heameelega enda koju erilist chipcasei, mille chipsid pole standard "triobeti" ega "OO" disaini ja välimusega. Aga ffs, see on suht kallis lõbu :/
minu lemmikud sealt:
1.) http://www.pokernstuff.com/1000-Mont...-Chip-Set.aspx
2.) http://www.pokernstuff.com/1000-Casi...-Chip-Set.aspx
see viimane tundub eriti püss. Peale eurorahale üleminekut on homegamet tsips raskem/retardedim mängida, kuna zetoonid on 1;5;10;25;50;100 (mõtlen microstakes homegamet 1-2/2-4 eek blindedega, ehk 0,1-0,2/0,2-0,4$), seega oleks vaja zetoone, millel on madalamad väärtused.
TC
Comment