*** JUUNI OFFTOPIC ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #46
    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

    Algselt postitas rynno Vaata postitust
    Enne sellise kahtlase nimega lingi postitamist võiksid öelda, what is this ?

    Comment

    • rynno
      Grinder
      • Feb 2009
      • 511

      #47
      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

      kaldkonn

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #48
        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
        Tegelikult on ka 2-3€ parem, kui mitte midagi. Asi on aga komplitseeritum siis, kui elad maal ja tööl käimine nõuab lisakulusid ning õigeid bussiaegu.
        Obv on parem kui mitte midagi, kuid juba nl10'tki biitides võib tunniteenistus kusagile 4€/h(?) kanti jääda, nii et ei näe erilist mõtet mingiks poemüüjaks minna vms.

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #49
          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Obv on parem kui mitte midagi, kuid juba nl10'tki biitides võib tunniteenistus kusagile 4€/h(?) kanti jääda, nii et ei näe erilist mõtet mingiks poemüüjaks minna vms.
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Booyaka
            FPP Pro
            • Dec 2008
            • 249

            #50
            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas fyte Vaata postitust
            Obv on parem kui mitte midagi, kuid juba nl10'tki biitides võib tunniteenistus kusagile 4€/h(?) kanti jääda, nii et ei näe erilist mõtet mingiks poemüüjaks minna vms.
            Sa ei saa päris nii võtta seda. Poetöö on way parem kui nl10nes grindida. Suure rolli mängib haigekassa olemasolu juba poetöö puhul. + Sotsiaalne pool on ka mingilmääral vajalik.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #51
              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

              Keegi teab mõnda kohta kuhu tasuta saaks oma video faile (100mb +) üles laadida?

              Comment

              • Kriminaal
                Bännitud
                • Apr 2011
                • 225

                #52
                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                Keegi teab mõnda kohta kuhu tasuta saaks oma video faile (100mb +) üles laadida?

                Siin kuni 200MB ilma regamata.

                Comment

                • 5lehte
                  Jube Noob
                  • Apr 2009
                  • 126

                  #53
                  Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Keegi teab mõnda kohta kuhu tasuta saaks oma video faile (100mb +) üles laadida?
                  www.dropbox.com kuni 2GB on tasuta.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #54
                    Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                    proovige underground võrke, mingeid itaalia saite?!
                    Praegu need saidid suht mõttetu (veel) aga kui nii jätkab riikide piiramine siis arvan, et aasta-kahe pärast võime näha väga suuri underground võrgustikke. Mitte, et nad praegu väikesed oleks: miski 4000-10 000 mängijat keskmiselt online.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #55
                      Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                      Kuidas ma nende tubadeni jõuan?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #56
                        Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Kuidas ma nende tubadeni jõuan?
                        Point ongi selles, et sinna ei jõua lambikad. Olenevalt võrgust on süsteem erinev. Osades ei saa kontot teha, deposiiti ega cashouti ilma agendita. Samuti reeglina nendel võrkudel väga ranged piirangud peal, et hoida ära regulare. Ala rake on kõrgem, teiseks on osad tuntud võitjamaad bännitud (näiteks skandinaavia maad), liiga palju võidad visatakse võrgust välja (kui just õiget agenti ei tea), cashoutidel piirangud (ala cashoutida saad samapalju kui raket oled maksnud vms.). Et nendest piirangutest üle olla pead teadma agente, kes täielikult reguleerivad cashoute/deposiite, teevad/kustutavad su konto jne. Rahasid siis liigutatakse läbi e-walletite/pokkeritubade. Sa kannad agendile ja tema paneb raha su kontole ning vastupidi.

                        Süsteem võib tunduda ebausaldusväärne aga tegelikkuses see nii ei ole. Kui sa tead agenti, kes on usaldusväärne siis tema garanteerib sul 100% rahad, vastutab, et sa bänni ei saaks ja aitab sul ka klienditoega, sest tema teab otseselt pokkeritoa inimesi. Süsteem on väga kiire ja samas ka väga usaldusväärne. Usaldusväärsus kaob, kui hakkad kasutama lambi-agente aga reeglina keegi ei saagi agendiks kui ta ei tee oma tööd hästi - ala agentideks on suurte affiliate saitide omanikud/juhtivtöötajad jne.

                        Toad on väga fishised, kohe väga, sest info ei jõua eriti 'regularide' kõrvu ja teiseks need ei ole neile ahvatlevad toad, sest eeldava,d et underground tähendab suurt scammi. Teiseks ei saa seal nii väga mass-multitableda, puuduvad enamasti trackerid (enetil küll on olemas juba konverter), rake on suur + hirm saada bän, kui oled võitev mängija. Samas fishidele on väga atraktiivne, sest nad rahasid liigutada kiirelt, teiseks on seal ka sportsbetting või isegi kasiino kõrval.

                        Kui nende tubaedni jõuda? Tea õigeid inimesi ja jõuadki.

                        Arvan, et nüüd USA turu lagunedes võib sinna vabalt tekkida analoogne võrk ning selliseid võrgustikke maha v õtta on juba raske. Sest payment protsessorid on erinevad inimesed (agendid), teiseks ei saa 'lambikad' võrgule ligi (puuduvad download/konto tegemise võimalus) ning kole raske on üleüldse midagi tõendada, et midagi toimub.

                        Kogu see pokkerivastane poliitika viibki selleni, et pärast ei saa riigid enam midagi ja kogu mängurlus toimub põrandaall. Algus on juba tehtud :)

                        EDIT: Kõik see jutt ei ole 1:1 iga toa kohta vaid killuke siit ja sealt, et anda edasi point kuidas sellised võrgustikud toimivad.

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #57
                          Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Praegu need saidid suht mõttetu (veel) aga kui nii jätkab riikide piiramine siis arvan, et aasta-kahe pärast võime näha väga suuri underground võrgustikke. Mitte, et nad praegu väikesed oleks: miski 4000-10 000 mängijat keskmiselt online.
                          Mõistad ikka, et mida vähem trafficut, seda kuldsemad saidid?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                            Mõistad ikka, et mida vähem trafficut, seda kuldsemad saidid?
                            Kahjuks ei mõista. See on küll trafficuga sõltuvuses aga kui Starsis saaks mängida iga mängija ainult ühel cashgame laual korraga oleks see tuba ka super juicy.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #59
                              Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Kahjuks ei mõista. See on küll trafficuga sõltuvuses aga kui Starsis saaks mängida iga mängija ainult ühel cashgame laual korraga oleks see tuba ka super juicy.
                              Enet on vist 7. underground "tuba", kus ma mänginud olen. Trafficut on (kümnetes) kordades rohkem kui eelnevates ja tase on oluliselt parem. Kolm parimat saiti, kus ma mänginud olen, on sellised, et nl200-nl600 on kokku keskmiselt 6 lauda. Kui pole varem sellistes mänginud ja lisaks tuled Starsist, siis on muidugi "ZOMG maailma kõige fishisem sait". Mida suuremaks võrk läheb, seda parem on tase. See 1-table max jutt on muidugi loogiline, aga isegi enetis on juba max laudade arv 12?

                              Comment

                              • low-flow
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1208

                                #60
                                Re: *** JUUNI OFFTOPIC ***

                                Kellele need toad ilma agendita avatud on? Või noh, kust fishid tulevad, nad ei viitsiks elu sees läbi mingi kolmanda isiku ju mässata.

                                Comment

                                Working...