Eribuss Tartust Triobet Openile juunis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #1

    Eribuss Tartust Triobet Openile juunis

    Nonii,

    varsti siis algab Triobet Open. Kuna eeldatavalt tuleb sinna väga palju inimesi kokku, siis tahakski teada palju Tartust minejaid oleks. Selles teemas toimuks eelregistreerimine ja kui piisavalt inimesi tuleb kokku, tellime bussi ära. Orienteeruv hind on 10€ edasi-tagasi. Läheme hommikul ja kõik kes turnalt välja kukuvad esimesel päeval, saavad bussiga tagasi. Tegemist siis suure bussiga, kuni 50 kohta. Huvilistel nimed kirja panna siia teemasse.
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: Eribuss Tartust Triobet Openile juunis

    Peaks hommikul Tartu tulema lihtsalt selleks sõiduks :D

    Comment

    • Lowry
      FPP Pro
      • Apr 2010
      • 268

      #3
      Re: Eribuss Tartust Triobet Openile juunis

      No koht 23, aknaäärne koht palun mulle. Kas Triobeti rummi ka jagatakse pärast?
      Ps. Loodan, et tellitakse ikka "Saunabuss".
      Last edited by Lowry; 29.05.11, 22:21.

      Comment

      • ropka11
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1008

        #4
        Re: Eribuss Tartust Triobet Openile juunis

        See oleks küll kino kui Tallinna jõudes bussiuksest küpsed ubinad hakkavad välja kukkuma.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #5
          Re: Eribuss Tartust Triobet Openile juunis

          On siis huvilisi või ei ole? Spordibaasist ja tutvusringkonnast on 7 inimest soovi avaldanud hetkel. Ärge jätke otsustamist viimasele hetkele, muidu hakkame kõik ükshaaval varsti transporti otsima. Julgemini, julgemini!

          Comment

          Working...