Osama Bin Laden käes ja surnud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #1

    Osama Bin Laden käes ja surnud




    Rahvusvahelise terrorivõrgustiku al-Qaida tagaotsitud ja elus tabamatuks jäänud liider, maailma esiterrorist Osama bin Laden on surnud ja tema surnukeha on USA võimude käes, vahendas uudistekanal CNN Eesti aja järgi esmaspäeva varahommikul.

    Esialgse teabe kohaselt ütles CNN-i ajakirjanikule John Kingile kaks “usaldusväärset allikat”, kellest üks on Valge Maja ja teine kongressi allikas, et bin Laden sai surma USA rünnakus, mis tugines “tegutsemiseni (rünnakuni) viivale luureteabele”, vahendab BNS.

    Kingi sõnul on talle kahest allikast öeldud lause “surm USA vahendi läbi” seni tähendanud sõjalises terminoloogias kas mehitamata luurelennuki või koguni suurema, Predator-tüüpi drooni rünnakut.

    Kinnitamata andmetel leidis rünnak aset Pakistani pealinna Islamabadi lähistel asunud elumajas, kus koos bin Ladeniga hukkus veel mitu inimest, kes väidetavalt võisid olla tema sugulased.

    Valge Maja juures skandeeriti: „USA, USA!“

    President Barack Obamale ja tema julgeolekumeeskonnale on suur saavutus maailma esiterroristi Osama bin Ladeni tapmine. Valge Maja juurde kogunes rahvahulk, kes skandeeris: „USA, USA!“

    Obama eelkäija George W. Bush lubas korduvalt bin Ladeni kohtu ette tuua „elavalt või surnult“ 2001. aasta 11. septembri New Yorgi ja Washingtoni terroriaktide eest, kuid ei tulnud sellega toime, teatab Reuters.

    Lisaks viimati mainitud terroriaktidele süüdistatakse bin Ladenit ka 1998. aasta pommirünnakutes USA saatkondade vastu Keenias ja Tansaanias ning 2000. aastal toimunud USA sõjalaeva USS Cole’i pommiplahvatuses.
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2
    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    eraldi topic?

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

      kusjuures +1

      Comment

      • Roomet
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 211

        #4
        Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

        Märgilise tähendusega, kindlasti võimud ületähtsustavad seda sündmust, et populaarsust tõsta, ent tegelikult sisu puudub minu arust.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #5
          Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

          Jeeee lõpuks. Sama saatus peaks olema kõikidele kaltsupeadele.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #6
            Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

            Algselt postitas emmimees Vaata postitust
            Jeeee lõpuks. Sama saatus peaks olema kõikidele kaltsupeadele.
            defineeri kaltsupea

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #7
              Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

              Islamiäärmuslane ..aga nad suht kõik on imo. Raske haigus see islam.. palvetad 5x päevas ja lõpuks lased turuvärvas õhku ennast.

              Comment

              • bubba
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 434

                #8
                Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                Ei tea kas naerda või nutta su jutu peale emmimees.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #9
                  Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                  Ja alkoholi nad kah ei joo.

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                    Algselt postitas bubba Vaata postitust
                    Ei tea kas naerda või nutta su jutu peale emmimees.
                    Nii kaua kuni neid siin pole eriti ,võiksid naerda ja tunda end turvaliselt.

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #11
                      Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                      Lol kui ainuüksi see pilt on bin Ladeni surnukeha avalikkuse ette toomine, nagu Bushi jutt oli.


                      edit: sama pilt mingi eelmisest aastast juba internetis.
                      Last edited by raunsz; 02.05.11, 10:43.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #12
                        Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Islamiäärmuslane ..aga nad suht kõik on imo. Raske haigus see islam.. palvetad 5x päevas ja lõpuks lased turuvärvas õhku ennast.
                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Jeeee lõpuks. Sama saatus peaks olema kõikidele kaltsupeadele.
                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Nii kaua kuni neid siin pole eriti ,võiksid naerda ja tunda end turvaliselt.
                        Hea meelega baniks su kohe ära. Loodetavasti võtad mõistuse pähe. Kui sa täiseas mees oled, siis on muidugi sinust kahju...

                        Comment

                        • ristijeesus
                          Klubi Liige
                          • Oct 2009
                          • 2533

                          #13
                          Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                          Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                          Jeeee lõpuks. Sama saatus peaks olema kõikidele kaltsupeadele.
                          Nekroloog:

                          Sa olid noor tudeng ja õppisid valges linnas, mida kutsuti kunagi Vahemere Pärliks - Beirutiks. Sul oli armastatu, keda jumaldasid.
                          Siis nägid Sa kuidas kõik valge linn kattus musta suitsuga kui juutide lennukid ja jänkide lahingulaev "New Jersey" oma suurtükkidest tulistas rannapromenaade, elamukvartaleid ja linnaparke.
                          Sa nägid kuidas varisesid kokku majad täis lapsi ja naisi, süütuid inimesi ja keegi ei osanud sulle öelda, miks. Sa aitasid tassida varemetest välja lõhkirebitud laste väikeseid kehi ja ma ei tea kas oli sul veel pisaraid. Sest enne olid Sa leidnud oma armastatu tapetuna mürsuplahvatusest.
                          Sa vandusid kättemaksu ja mina ei suuda Sind hukka mõista. Sest sa tegid seda, mida teeb üks mees, kellelt on võetud kõik.


                          Aga sina, emmimees, võiksid statoilist läbi hüpata ja siis keskturul...

                          Comment

                          • emmimees
                            Klubi Liige
                            • Aug 2010
                            • 2719

                            #14
                            Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                            Vabandust kui midagi liiga järsult ütlesin, aga ei arvanud, et keegi islamiäärmuslasi siin toetama hakkaks..

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #15
                              Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                              Kui Obama juhuslikult tõesti nii tähtis mees oli, siis astuti just vihma käest räästa alla.

                              Comment

                              Working...