Osama Bin Laden käes ja surnud

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Potsataja
    õilishing
    • Oct 2008
    • 5270

    #61
    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

    Minevik näitab, et infoallikana on isegi USA luureagentuurid vahel väga-väga-väga halb koht info paikapidavuse osas

    Antud juhul huvitas mind, et ehk keegi lükkab sellise "legendi" kiirelt ümber ja viitab ametlikele allikatele.
    Last edited by Potsataja; 04.05.11, 16:44.

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #62
      Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

      Huvitav, miks kardeti teda elusalt kinni võtta ja kohtu alla anda, nagu demokraatlikule riigile kohane? Täiesti ajuvaba tegelt, mingi kättemaksuaktsioon, kuul pähe ja probleem lahendatud.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #63
        Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

        Seda räägivad paljud, et usa-s pole demokraatia enam päris see, mis ta olema peaks

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #64
          Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

          Algselt postitas alaska Vaata postitust
          Huvitav, miks kardeti teda elusalt kinni võtta ja kohtu alla anda, nagu demokraatlikule riigile kohane? Täiesti ajuvaba tegelt, mingi kättemaksuaktsioon, kuul pähe ja probleem lahendatud.
          Elusalt kinnivõtmise korral oleks tulnud küsimusi esitada ja neile ka vastuseid saada.

          Comment

          • ussdoktor
            Julm Donk
            • Apr 2011
            • 76

            #65
            Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

            obv election winner

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #66
              Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

              suht huvitav saade oli : http://etv.err.ee/arhiiv.php?id=116583

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #67
                Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                Elusalt kinni võtmise korral oleksid enamus äärmusrühmitused kuskil midagi korda saatnud.Alustades sadade pantvangide ja teab millega veel. Nõutud oleks võimatut. Think about it

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #68
                  Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                  Algselt postitas Madis_89 Vaata postitust
                  Elusalt kinni võtmise korral oleksid enamus äärmusrühmitused kuskil midagi korda saatnud.Alustades sadade pantvangide ja teab millega veel. Nõutud oleks võimatut. Think about it
                  Minu loogika väidab vastupidist. Kui Osama oleks olnud see, kes teda väideti olevat, siis oleks läänemaailm vähemalt tänaseks mõistnud tema tähtsust.

                  Selliseid asju ei saa andestada lihtsalt niisama, eriti kui jutt käib islamiäärmuslastest.
                  Last edited by Potsataja; 04.05.11, 19:24.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #69
                    Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                    Minu loogika väidab vastupidist.
                    Pole just parim loogika.

                    Comment

                    • Romka
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1544

                      #70
                      Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                      Tükkaega mõtlesin kas kirjutan midagi sarnast või ei.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #71
                        Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                        Tundus algul imelik, et mendi tulistaja polnud antud menetluses isegi kahtlustatav ja nüüd tuli see artikkel http://www.tartupostimees.ee/?id=429782
                        GL kõigile islami sallijatele!

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #72
                          Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                          Tsiteerida delfi kommentaatorit ja kasutada paar posti hiljem sõna loogika, hmmm, pole nagu väga loogiline või mis (sinu loogika ütleb :P)?

                          Edit: aga et post ainult isiklikuks ei jääks, siis mõistlikum on obv asi lihtsalt ära teha ja mitte liiga palju demokraatiast ja muudest sellistes kohtades kasutututest väärtustest sonida. Demokraatia on üks äärmiselt ebaefektiivne tegutsemisviis.

                          Nagu keegi kas siin või LHV's ütles: Osama, kui USA'ga sõjajalal olevate vaenlaste esindaja tabati olukorras, mida võib nimetada sõjasituatsiooniks ja temaga tegeleti nii nagu sellises situatsioonis kombeks: kiirelt. Prügi väljaviimine peab olema kiire ja vaikne :P
                          Last edited by muruntau; 04.05.11, 23:58.

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #73
                            Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                            Novaator : http://www.novaator.ee/ET/meditsiin/...vaator+Uudised)
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #74
                              Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                              Täna tuli hommikul Sky+ uudistest tore lugu: Bin Laden leiti tänu online pokkerile. Väideti, et keegi bin Ladeni lähikondlastest oli CIA teadmiste järgi kirglik online pokkeri mängija. Ja saidid oli kinni pandud selleks, et nõuda välja kõik andmed Pakistani ja Afganistaani mängijate kohta. Deal olevat, et kui PS/FT/AB annavad info, siis domeenid vabastatakse.

                              Huvitav, et see just Eesti uudistes on. Vabalt võib tegu olla mingi poolkõva allikaga, mille nad üles korjasid.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #75
                                Re: Osama Bin Laden käes ja surnud

                                Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                                Täna tuli hommikul Sky+ uudistest tore lugu: Bin Laden leiti tänu online pokkerile. Väideti, et keegi bin Ladeni lähikondlastest oli CIA teadmiste järgi kirglik online pokkeri mängija. Ja saidid oli kinni pandud selleks, et nõuda välja kõik andmed Pakistani ja Afganistaani mängijate kohta. Deal olevat, et kui PS/FT/AB annavad info, siis domeenid vabastatakse.

                                Huvitav, et see just Eesti uudistes on. Vabalt võib tegu olla mingi poolkõva allikaga, mille nad üles korjasid.
                                kuulsin ka. bin laden on süüdi mu rolli kadumises lmao

                                Comment

                                Working...