*** MAI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #46
    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

    tsensor tsensor, va lipsuga mees,
    lihtsalt irrogantne tees!

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #47
      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas siga Vaata postitust
      Ei kuule vaenlase lähenemist? Ei kuule käsku? Nagu mida.
      Kuulen väga hästi, lihtsalt vahest on sellega probleemi, et kummalt poolt ikkagi heli tuleb.
      Aga komisjoni jaoks on see suur viga ja eluaegne vabastus.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #48
        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

        Kui tõmban Cardrunnersist video alla ja käivitan, tahab et ma sisselogiks CRi. Tean, et seal mingi DRMi teema, aga kui panen useri ja passi siis:

        Incorrect Challenge object. Error number: -2147024809. Error description: The parameter is incorrect.

        Video(d) käima ei lähe...

        Anyone?

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #49
          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          Kui tõmban Cardrunnersist video alla ja käivitan, tahab et ma sisselogiks CRi. Tean, et seal mingi DRMi teema, aga kui panen useri ja passi siis:

          Incorrect Challenge object. Error number: -2147024809. Error description: The parameter is incorrect.

          Video(d) käima ei lähe...

          Anyone?
          Millega vaatad? Proovi Windows Media Playerit.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #50
            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
            Kuulen väga hästi, lihtsalt vahest on sellega probleemi, et kummalt poolt ikkagi heli tuleb.
            Aga komisjoni jaoks on see suur viga ja eluaegne vabastus.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #51
              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #52
                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                btw, keegi HSP uut 10ndat episoodi on näinud?

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #53
                  Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                  ma tõmban ühel päeval kõikidel olympicu regularidel 1 haaval suust hambad välja.
                  Ma ei ole kunagi ebaviisakas cashi laua taga, lihtsalt (peaaegu) mitte kunagi ei käitu ma vastastega inetult.
                  Aga ometi iga fucking cash game slowrollitakse ja irvitatakse näkku mulle, iga jumala kord.

                  Täna siis standard, laud KKJ7T.
                  Teen riveril herocalli ja vastane koputab lauale, et hea call, mul pole sittagi (hoiab kaarte tagurpidi). Vastane hoiab kaarte üle joone õhus ja ma pööran rõõmuga JT ümber, vastane selle peale pöörab kaardid õigetpidi, näitab 89o ja ütleb "aaaa, ridaaaaa ja mugiseb omaette"
                  **** küll.
                  Last edited by KristjanLaas; 02.05.11, 23:36.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #54
                    Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                    kergem oleks lives mängimine lõpetada.

                    ma saaks aru kui mängitakse heade sõpradega aga miks te viitsite kasiinos mingite purjus jornide vast mängida??

                    Comment

                    • Tarmonator
                      Lingiparandaja
                      • Oct 2008
                      • 3274

                      #55
                      Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      kergem oleks lives mängimine lõpetada.

                      ma saaks aru kui mängitakse heade sõpradega aga miks te viitsite kasiinos mingite purjus jornide vast mängida??
                      et raha teenida???

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #56
                        Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                        netis ju palju kergem teenida.

                        btw kui suurt live cash game eestis regulaarselt mängida saab?

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #57
                          Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                          tartus: 1-1€
                          tlnas: 1-1€; 2-2€ ja nö highrollerid lasevad 5-10€, kuid mitte igapäev ega iga nv, kuid kuus paar korda vist (vsiu oskab rohkem öelda).

                          Üle selle blindid ei küündi, vb vaid väga suurtel festivalidel (nt EPT)

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #58
                            Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                            tänks..

                            veider et SB-d pole :D

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #59
                              Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                              Skilli pole, siis on vaja nõmetsema hakkata ilmselt.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #60
                                Re: *** MAI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                                tahaks kägistada neid inimesi kes ty ütlevad kui mingi käe võidavad. ilgelt tilti ajab selline käitumine.
                                imho on see väga hea mindseti nuss... ma kasutan seda regularide (mitte eestlaste) vastu aegajalt.. kui ma olen neid IP mingi sitaga 3betinud ja siis showdownini läinud ja võitnud käe.. siis ajan nende tilti veel suuremaks ja olen valmis järgmine kord ainult hea käega neid 3betima..

                                kes BI'd ei korja, see BRi ei saa..

                                Comment

                                Working...