homme siis tõehetk mul - sõjaväe arstlik komisjon.
eks näis kas saab 8 v 11 kuud riigi leiva peal olla või mitte. Hakkabki pokker vaikselt koppa ette viskama :D
8kuud määratakse siis, kui pole keskkooli lõpetanud imo. Ja siis minu teada jääd sa reameheks sisuliselt, NAKis mingiks ninaks saamise võimalus puudub.
8kuud määratakse siis, kui pole keskkooli lõpetanud imo. Ja siis minu teada jääd sa reameheks sisuliselt, NAKis mingiks ninaks saamise võimalus puudub.
põhimõtteliselt kui keskharidus käes ja eesti keel suus, siis NAK
Nii ja naa. Teadsin, et kui saan, siis ilmselt vaid tagalasse või pean mingit kiirabi autot juhtima või mida iganes.
Olen rohkem selline, et kui noh oleks pidanud minema, siis oleks ka läinud - ilma vingumata. Arstlikus komisjonis ennast haigemaks ei valetanud.
Comment