Hoiustamine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #46
    Re: Hoiustamine

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    natuke OT ja dongine küsimus, aga kui tahaksin sama asjaga tegeleda nagu priva või lauri, palju on nö min buyin, ehk miinimum invest ning kus ja kuidas seda saab teha?
    Olemata ise sellega tegelenud, pakuks, et min BR peaks olema vähemalt $20k, pigem isegi kuni 100k, ja tehinguid saab teha erinevate maaklerite juures. Eesti omadest pakub vist ainsana real time turuinfot LHV Trader, aga selle tehingutasud on selle teema jaoks päris kirved, tasuks pigem vaadata suuremate netimaaklerite poole nagu näiteks Interactive Brokers vms: http://www.interactivebrokers.com/ibg/main.php

    Küsimusele kuidas seda teha jätan vastamata :P See on väga pikk teema ja nõuab ikka korralikku sisse elamist. Et tõsiselt teenima hakata peab alguses ikka paar aastat 10-14h tööpäevi tegema. Lihtsalt nii palju on asju, millega kursis peab olema, et olulist ebaolulisest eristada ja igast tehingust viimast võtta. Parim variant alustamiseks on mõne praeguse tegija juurde õpipoisiks saada, iseseisvalt 0 tasemelt sisse hüppamine on tõenäoliselt väga pikk ja valulik protsess.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #47
      Re: Hoiustamine

      aga kui tahaksin lihtsalt for fun toksida, paari saja daala eest, st paari saja eest osta aktsiaid. Pm sendimängu saab mängida?

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #48
        Re: Hoiustamine

        Mingid forexi saidid on kus saad suht vähese rahaga mängida :) aga seal on võimendused and shit aga gamblemiseks käib küll.

        Comment

        • erplander
          ekrelander
          • Oct 2008
          • 1029

          #49
          Re: Hoiustamine

          Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
          aga kui tahaksin lihtsalt for fun toksida, paari saja daala eest, st paari saja eest osta aktsiaid. Pm sendimängu saab mängida?
          See üks fantasy/virtuaalse kauplemise sait, mis annab haldamiseks $1M suuruse portfelli + võimaluse osaleda igakuistel auhinnalistel võistlustel (järgmine algab 2. mail), samas saab luua ka eraldi grupisisese võistluse nt siinsetele foorumiliikmetele, kui juhtub olema piisavalt huvilisi:

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #50
            Re: Hoiustamine

            Oskab keegi siin mõne hea saidi juhatada kus NASDAQ, NYSE jms. kaubeldavad aktsiad KÕIK oleks näha koos lühendite ja nende ajalooga- graafikud jms?

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #51
              Re: Hoiustamine

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              aga kui tahaksin lihtsalt for fun toksida, paari saja daala eest, st paari saja eest osta aktsiaid. Pm sendimängu saab mängida?
              Nt LHV investeerimiskonto, kuigi seal pole võimalik reaalajas actionit näha. Reaalajas info tihti maksab päris palju, nii $50 kuus. Seal saab ka virtuaalprotfelli teha ja sügiseti toimub LHV's ka aktsiatega kauplemise virtuaalsed MV'd nimega Börsihai, tasub osa võtta!

              Vandalar, üks parimaid saite sellise info jaoks on: http://finance.yahoo.com/

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #52
                Re: Hoiustamine

                Lugesin sealt priva teemast .. mis see ala xxx firma short ja long t2hendab ja cover?

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #53
                  Re: Hoiustamine

                  Huvitaval kombel on telereklaamidesse imbunud palju tule-ja-investeeri koos meiega klippe. Viimane oli Krediidipank. Millele see võib vihjata?

                  Comment

                  • Char
                    Pokkerihai
                    • Sep 2009
                    • 1848

                    #54
                    Re: Hoiustamine

                    siit saab 25$ no depo bonus

                    http://www.plus500.ee/Promotions/Bonus.aspx

                    ma panin mingi aeg kogu raha naftale, midagi et nafta hind langeb, siis saan raha..aga noh..hui langes :D

                    Comment

                    • Svenza
                      Svetlana aka Buldooser
                      • Oct 2008
                      • 3591

                      #55
                      Re: Hoiustamine

                      Mul oleks ka isu gämblida mingi 100$-500$ ulatuses, päris hea vaheluds pokkerile.

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #56
                        Re: Hoiustamine

                        no eestis olemas forex.ee ja admiralmarkets Seal ka palju seminare
                        seal saab suht väikse depokaga alustada. Pidi saama ka deposiitboonust.
                        Saab siis kaubelda valuutadega, toorainetega jne

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #57
                          Re: Hoiustamine

                          Aga nende deposiitboonustega on vist samamoodi nagu pokkeris, et pead enne teatud koguse tehinguid vms. tegema, et cashoutida?

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #58
                            Re: Hoiustamine

                            Tegin sinna updown.com konto ja teen mängurahaga nö. Mida arvate nendest aktsiatest: BRCM, CTXS, EQIX, LOOP, VLCM kõik peale BRCM on mul shortiks müüdud.

                            Comment

                            • tolmuahv
                              Klubi Liige
                              • Feb 2009
                              • 2502

                              #59
                              Re: Hoiustamine

                              Vandalar,

                              Kas sa investeerid või kaupled? Kui sa kaupled, siis mis on BRCM-i trigger, mis ta liikuma paneb? Kui investeerid, siis mis eristab BRCM-i oma konkurentidest ja kuidas see täna valuationis kajastub?

                              Väga lihtne tõde - kui sa nende küsimuste vastuseid ei tea, siis oled turul samas rollis, mis pokkerilauas on fish, kes monitori välja lülitas ja suvalt nuppe klikib. Soovitan mitte pärisrahaga proovida.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #60
                                Re: Hoiustamine

                                Ütlesingi ju, et mängurahaga- ära pabista :)

                                Comment

                                Working...