Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***
wtf ... aga see lasanje teema mis tegid burksidest .. never ever ei söönud na dkamba peale seda jama ju ära .. see 1 "ports" oli valus ... liiga sicko :D
e: keegi teab kas tartus kuskil seda mac n cheesi saab yldse .. ala epic usa toit makaronid juustuga vms .. ma pole ever saand :D
wtf ... aga see lasanje teema mis tegid burksidest .. never ever ei söönud na dkamba peale seda jama ju ära .. see 1 "ports" oli valus ... liiga sicko :D
e: keegi teab kas tartus kuskil seda mac n cheesi saab yldse .. ala epic usa toit makaronid juustuga vms .. ma pole ever saand :D
TC
Comment