*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #571
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

    Õnne. Neljas kümme hakkab jooksma

    Comment

    • Gettofish
      FPP Pro
      • Nov 2009
      • 259

      #572
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

      Uues PAD osas Ivey ja Dwan tegid diili.
      Durrrril on võimalus selle aasta sees mängida Iveyga 100k handi 50k/100k limiidis HORSEi, nii et Ivey maksab Durrrrile 96% oma võitudest tagasi. Dwan andis 50k hetkel Iveyle kui ta seda võimalust ei peaks kasutama ja kui Ivey loobub maksab million Durrrrile.

      Mis arvate?

      Comment

      • Ints
        Vana Tegija
        • Nov 2010
        • 1216

        #573
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
        Uues PAD osas Ivey ja Dwan tegid diili.
        Durrrril on võimalus selle aasta sees mängida Iveyga 100k handi 50k/100k limiidis HORSEi, nii et Ivey maksab Durrrrile 96% oma võitudest tagasi. Dwan andis 50k hetkel Iveyle kui ta seda võimalust ei peaks kasutama ja kui Ivey loobub maksab million Durrrrile.

        Mis arvate?
        Irw mida diili.. Nad kunagi juba selle peale tegid diili et ivey peab aasta aega taimetoitlane olema ja kui pole siis maksab ivey milli, hiljem katkestasid selle mingi väiksema summa eest.


        Selle diili point jääb küll arusaamatuks

        Comment

        • mislinn
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1734

          #574
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

          Arvan, et ivey lihtsalt korjas maast 50k üles

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #575
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas mislinn Vaata postitust
            Arvan, et ivey lihtsalt korjas maast 50k üles
            Mismoodi küll, kui üritusest loobub peab milli maksma, ja kui isegi mängib siis 96 prossu võidust ka tagasi.

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #576
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Ints Vaata postitust
              Mismoodi küll, kui üritusest loobub peab milli maksma, ja kui isegi mängib siis 96 prossu võidust ka tagasi.
              Durr shippis talle 50k ja kui Durr ei mängi, siis 50k jääb Iveyle.

              Comment

              • virukunn
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 2036

                #577
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                Ivey = baller, näost näha ju. Nagu ta mängiks pokkerit raha pärast :D

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #578
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                  Kes on 2+2-s hea FR200+ coach?
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • con
                    Pokkerihai
                    • Jul 2010
                    • 1954

                    #579
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                    4mm pikk ämblik austraaliast
                    võite fast forwardida 3.00 peale
                    [YOUTUBE]9GgAbyYDFeg&feature=player_embedded#at=227[/YOUTUBE]
                    Last edited by con; 14.04.11, 03:55.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #580
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas virukunn Vaata postitust
                      Ivey = baller, näost näha ju. Nagu ta mängiks pokkerit raha pärast :D
                      durrrr: "But what if I´m up 1000 big bets after it?"
                      Ivey: "Yea, what about it?"
                      durrrr: "That´s 100 million"
                      Ivery: "(Parim nägu) "Don´t worry about it"

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #581
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                        I can see boobies! - Online video met de mooiste meiden bij xMissy.

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #582
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                          Keegi miamis on käinud? Tahaks teada, kust leida häid pakkumisi edasi tagasi lennuks.

                          Comment

                          • k2snakalle
                            Pokkerihai
                            • Dec 2008
                            • 2545

                            #583
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas antnx Vaata postitust
                            Keegi miamis on käinud? Tahaks teada, kust leida häid pakkumisi edasi tagasi lennuks.
                            käidud... esttravel teeb vahepeal sooduspakkumisi sinna ja üldse usa-sse

                            Comment

                            • ristijeesus
                              Klubi Liige
                              • Oct 2009
                              • 2533

                              #584
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                              Hoiaksin sellel leheküljel silma peal http://trip.ee/node/37582 Praegu pakub estravel ainult feissbuukis pileteid maikuus Miamisse algusega Tallinnast ja lõpuga Helsingis hinnaga 399€.

                              Comment

                              • Allanaator13
                                FPP Pro
                                • Sep 2009
                                • 285

                                #585
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC ***

                                Comment

                                Working...