*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #46
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

    Usu jah :D

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #47
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

      Algselt postitas ment52 Vaata postitust
      Mul pole veel kuskil tagasi lükatud.
      This.

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #48
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

        Algselt postitas valustyng Vaata postitust
        kas keegi mingit head muusikat oskaks soovitada grindimise ajaks, stiil pole oluline kasvõi klassika, võiks olla pikk ja mitte väsitav muusika.
        Freshcut's profile including the latest music, albums, songs, music videos and more updates.

        Comment

        • teerajaja
          Grinder
          • Feb 2009
          • 815

          #49
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

          Omamoodi vaatepilt avanes natuke aega tagasi.
          Nimelt viisin sõpru Überisse kluppi ära ja seal niigi kitsad teed, siis üks tüüp seisis auto ette, rääkis telefoniga ja nõmetses ja signaali peale ka miskit ei teinud kuni kobis auto eest ära ja peaaegu vastu peeglit. Läks siis teise auto ette ning seal oli tegu uue S-klassimersuga ja tegi samamoodi. Kui ma auto ümber oli pöörand, vaatasin et tagant autost tulid kaks meest välja ja üks andis sellele tüübile tappa, läksid autosse tagasi ning sõitsid minema. Tüüp tõusis püsti ja ei saanud vist miskit aru, aga anti mõõdukalt nii et verd väga ei tundund olevat ja vana oli pigem ise shokis ning kobis ära.

          Comment

          • Makuz
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 214

            #50
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

            Tervist unetud, üks kiire küsimus. Kas HEMist saab kuidagi käed mis seal on arvutisse? Kaustas kuhu hande salvestab mul kaovad tihtipeale handid ära lihtsalt.

            Comment

            • tonis
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 334

              #51
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

              Options - Database managment - export hands

              Comment

              • vennike
                Pokkerihai
                • Mar 2009
                • 1958

                #52
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                võeh, tuleb remontima hakata. vähemalt naine oli eila hoos ja tõmbas kasiino holdemis boonustega maste ja asju.

                Comment

                • oohoh
                  Grinder
                  • Oct 2009
                  • 547

                  #53
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                  NO **** uus kuu algab ikka mignisguuse ajunussiga, tra iga pot tõmmatakse riveris mignisugune sitt kokku, pärast saab perse otsast ära võimelda et asi enamvähem ok oleks

                  Comment

                  • 5gww
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 333

                    #54
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                    full tildile blokk peale pandud.
                    tehtud!

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #55
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                      Nii loodan, et Arro123 pole keegi siit foorumist..

                      Comment

                      • mikk2468
                        Vana Tegija
                        • Nov 2009
                        • 1039

                        #56
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                        lol, võtsin sng'l red pro välja, sain bounty+t-shirt.

                        Comment

                        • mortalvombat
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2010
                          • 412

                          #57
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                          ...The network is aimed at beginners so if you are a bit of a poker shark and aren’t really playing for fun then this might not be the best place for you as there are methods in place to prevent player sharking.
                          Kuidas see välja peaks nägema?

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #58
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                            Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                            Nii loodan, et Arro123 pole keegi siit foorumist..
                            ja kui on annad lõuga?

                            Comment

                            • Char
                              Pokkerihai
                              • Sep 2009
                              • 1848

                              #59
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                              Algselt postitas Makuz Vaata postitust
                              Tervist unetud, üks kiire küsimus. Kas HEMist saab kuidagi käed mis seal on arvutisse? Kaustas kuhu hande salvestab mul kaovad tihtipeale handid ära lihtsalt.
                              no hem võtabki näed käed ära sealt kataloogist, siis paneb enda andmebaasi ja tõstab enda backup kausta
                              niiet, sul pole vajagi mingi expordiga jamama hakata.

                              ainuke probleem on siis, kui sa oled arhiveerimise maha võtnud. aga muidu defaultis salvestab HEM oma käed C:\HMArchive
                              ja kui sul seal pole, siis vaata auto import settingute alt, kuhu ta arhiveerib sul


                              Algselt postitas mortalvombat Vaata postitust
                              Kuidas see välja peaks nägema?

                              General rules of cashing out:

                              The policy of both the network and AK Poker Club is that every player has to generate rake of at least 30% worth of their withdrawn profit (or, in other words, players cannot cash out more than 3.33 times their generated rake). For instance, if you cashed in €500 and won €600 while generating "only" €150 in rake, you are allowed to draw out €1000 (€500 cash in + €150x3.33=€500); in order to be able to access the rest of your winnings (€100), you need to generate an additional €30 rake. This rule is applied to protect the poker network from frauds and money transferring.


                              mingi mõttetu süsteem seal pandud, et inimesed pmst su winrate on piiratud. irw
                              olugi et võidad sitta kanti pappi, ei saa raha välja kanda. näiteks võidad 1000 kiiresti ja oled 100 rake maksnud, saad 300 välja kanda...ja pead järgmised tuhanded käed break even mängima, sest võita sa ei tohi, sest nagunii välja kanda ei saa

                              seega ei soovita tuba kellelegi
                              Last edited by Char; 02.04.11, 08:55.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #60
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                                Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                                ja kui on annad lõuga?
                                ei, aga kurb oleks lihtsalt.

                                Comment

                                Working...