*** APRILLI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #31
    Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

    Algselt postitas qjet Vaata postitust
    oot kas MB kaarti saab nagu CC kasutada ja netis makseid teha?
    Krdi jama oleks kui krediitkaarti ei saaks krediitkaardina kasutada.

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #32
      Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

      Algselt postitas soouni Vaata postitust
      Päris äge, kus see pärit on?

      Ma niisama huvi pärast googeldasin Kerry Packer ja wikipedia näitas et tal oli 9 televisiooni võrku ja 2004 aastal hinnati tema väärtus 6.5 billionile kuid kahjuks mees suri 2005 aastal.
      Mina lugesin seda sellises raamatust.

      Kuulake venna intervjuud 2+2st

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #33
        Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

        Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
        Krdi jama oleks kui krediitkaarti ei saaks krediitkaardina kasutada.
        ära pane mind tähele

        Comment

        • valustyng
          Õpihimuline Mängur
          • Apr 2009
          • 450

          #34
          Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

          kas keegi mingit head muusikat oskaks soovitada grindimise ajaks, stiil pole oluline kasvõi klassika, võiks olla pikk ja mitte väsitav muusika.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #35
            Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

            Algselt postitas valustyng Vaata postitust
            kas keegi mingit head muusikat oskaks soovitada grindimise ajaks, stiil pole oluline kasvõi klassika, võiks olla pikk ja mitte väsitav muusika.
            Kirjuta youtube smooth jazz ja läheb

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #36
              Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

              Algselt postitas valustyng Vaata postitust
              kas keegi mingit head muusikat oskaks soovitada grindimise ajaks, stiil pole oluline kasvõi klassika, võiks olla pikk ja mitte väsitav muusika.
              ma vaataks mingit ambienti


              paratamatult hakkad kuulama vms ja segab, ma kunagi proovisin ka.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #37
                Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                kas keegi mingit head muusikat oskaks soovitada grindimise ajaks, stiil pole oluline kasvõi klassika, võiks olla pikk ja mitte väsitav muusika.

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #38
                  Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                  Algselt postitas qjet Vaata postitust
                  oot kas MB kaarti saab nagu CC kasutada ja netis makseid teha?
                  mina ei ole pmt kuskil netis saanud seda kaarti kasutada.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #39
                    Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                    Algselt postitas erplander Vaata postitust
                    2+2 NVG-s "Phil Ivey wasted in Montreal" on kujunenud juba üheks kõige eepilisemaks sealsetest photoshopi teemadest:

                    http://forumserver.twoplustwo.com/29...treal-1008798/

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • ment52
                      Politseidokumendiga kusjuures!
                      • Oct 2008
                      • 1270

                      #40
                      Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                      Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                      mina ei ole pmt kuskil netis saanud seda kaarti kasutada.
                      Mul pole veel kuskil tagasi lükatud.

                      Comment

                      • albinar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2010
                        • 346

                        #41
                        Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                        Mingi aeg tagasi nägin foorumis kuskil õpetust , kuidas interneti seadeid muuta ,et saaks käi lisentsita pokkeritubade saitil. Aga enam üles ei leia.
                        Mingi aeg enne muutsin ka ära , aga arvutile sai tehtud formaat, ja nüüd oleks uuesti vaja muuta.
                        Saab keegi aitada?

                        Comment

                        • taavi
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 684

                          #42
                          Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                          Algselt postitas albinar Vaata postitust
                          Mingi aeg tagasi nägin foorumis kuskil õpetust , kuidas interneti seadeid muuta ,et saaks käi lisentsita pokkeritubade saitil. Aga enam üles ei leia.
                          Mingi aeg enne muutsin ka ära , aga arvutile sai tehtud formaat, ja nüüd oleks uuesti vaja muuta.
                          Saab keegi aitada?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #43
                            Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                            Algselt postitas taavi Vaata postitust
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Suured tänud!

                            Comment

                            • virukunn
                              Pokkerihai
                              • Jul 2010
                              • 2036

                              #44
                              Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                              Algselt postitas valustyng Vaata postitust
                              kas keegi mingit head muusikat oskaks soovitada grindimise ajaks, stiil pole oluline kasvõi klassika, võiks olla pikk ja mitte väsitav muusika.

                              Comment

                              • -andres-
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4546

                                #45
                                Re: *** APRILLI OFFTOPIC*** RIP DOYLE

                                Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.

                                1.Aprill või tõesti wtf?

                                Comment

                                Working...