Maailma vapustavad sündmused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #61
    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

    Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
    vb dongine küsimus, aga miks just 3a pärast? miks mitte kohe, 1a pärast, 5a, 10a pärast vms?
    Kusjuures mul tekkis täpselt sama küsimus :) Äkki valgustad väheke ses osas? Mis allikatest selle 3 a leidsid? Mis ennustusi mõtled? Vanga? Edgar? Mõni muu Õhtulehe kangelane?

    Ise olen ühest 2012 teemalisest raamatust lugenud, et: "Throughout the world the weather patterns are changing and this will become more marked after 2012. Between 2017 and 2022 the worldwide weather is forecast to be unstable coinciding with more earthquakes and floods. After 2022 the disasters will stop and there will be calm."

    Järgnevad detailsemad kirjeldused ja ennustused eri maailmajagude ja riikide kaupa.

    Usun ise, et see seismiline aktiivsus on märgatavalt kasvanud ka seetõttu, et suur osa naftast on maakoorest välja pumbatud ja maakoore laamad ei saa enam nii vabalt liikuda kui muidu. Sisuliselt elamegi juba reservidel.
    Last edited by erplander; 13.03.11, 14:33.

    Comment

    • albinar
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2010
      • 346

      #62
      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

      Fakt tuli kuskilt välismaa uudistest. Täpselt enam üles ei leia. Arvatavasti jõuab lihtsalt siis see kliiima muutus meieni.

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #63
        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

        miks see kliima meil muutuma peaks?

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #64
          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

          Mul tädi Maali kirjutas Fesarisse ka mingi asja, aga ma täpselt ei mäleta, sest ma ei leia seda praegu üles.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #65
            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

            Wtf wtf wtf WTF, ei taha küll ülbena kõlada, aga päris nukker on siin mingit osa teksti peale karikakra huumoripostitust lugeda.
            Vb ei biidi leveleid.

            Comment

            • Ahangama
              Klubi Liige
              • Jul 2009
              • 615

              #66
              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

              Jääaeg tuleb

              Comment

              • Madis_89
                Grinder
                • Feb 2009
                • 841

                #67
                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                Tegelikult kestab, mitte ei tule.

                Comment

                • albinar
                  Õpihimuline Mängur
                  • Nov 2010
                  • 346

                  #68
                  Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                  Ka siin see kirjas.
                  Itaalia geofüüsika ja vulkanoloogia instituudi teatel on planeet Maa nüüd kümmekond sentimeetrit rohkem kaldus kui enne maavärinat. Ka maakera teekond ümber päikese muutus veidi.

                  Jaapanit reedel tabanud 8,9 magnituudine maavärin nihutas saareriiki kahe meetri võrra ning muutis veidi ka maakera asendit, teatas USA geoloogia instituut.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #69
                    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                    Algselt postitas albinar Vaata postitust
                    Ka siin see kirjas.
                    Itaalia geofüüsika ja vulkanoloogia instituudi teatel on planeet Maa nüüd kümmekond sentimeetrit rohkem kaldus kui enne maavärinat. Ka maakera teekond ümber päikese muutus veidi.

                    http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=41989875
                    Seda 10cm kaldus teksti on paljud lugenud, aga seda 3a pärast saabuvat kliima muutust ei ole ikka su toodud lingis kirjas.

                    Comment

                    • variatsioon
                      Pokkeritark
                      • Nov 2008
                      • 5849

                      #70
                      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                      oot kuna me siis kõik surma saame?
                      tahaks hakata plaane tegema.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #71
                        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                        Vahet pole ju. Kui elad oma elu hästi, siis võid iga kell surma minna.

                        Comment

                        • suitsutihane
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 286

                          #72
                          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                          oi jeesus kolumbus, maa väriseb, hiidlaine tapab kümme tuhat+, tuumajaam lendab õhku mitte ühe vaid kaks korda ja nüüd siis otsustas vulkaan ka puskama hakata, kahju neist.

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #73
                            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                            Kes ültse rääkis surma saamisest? Kliima muutus = surm?

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #74
                              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                              Algselt postitas suitsutihane Vaata postitust
                              oi jeesus kolumbus, maa väriseb, hiidlaine tapab kümme tuhat+, tuumajaam lendab õhku mitte ühe vaid kaks korda ja nüüd siis otsustas vulkaan ka puskama hakata, kahju neist.
                              tuumajaam ei lennanud õhku ..

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #75
                                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                                No see mingi ennustuse teema pärast kui sa kursis pole.

                                Comment

                                Working...