Maailma vapustavad sündmused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #46
    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

    nihkus kindlasti jah. iga mõõdukas maavärin nihutab. :)

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #47
      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

      lugesin ka selle artikli läbi, kus oli juttu sellest, et maakera telg nihkus. see tähendab meie jaoks siis seda, et polaarjoon tuleb meile meetri võrra lähemale ja talve kõige pikemal ööl on pimedat aega meile 1 sek rohkem ja jaanipäeval on 1 sek kauem valget aega. niceone.
      Last edited by rahvavaenlane; 12.03.11, 23:03. Põhjus: kirjavead, nagu alati.

      Comment

      • albinar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2010
        • 346

        #48
        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

        Jaapanit reedel tabanud 8,9 magnituudine maavärin nihutas saareriiki kahe meetri võrra ning muutis veidi ka maakera asendit, teatas USA geoloogia instituut.

        Tasub lugeda....

        Comment

        • Karikakar
          Vana Tegija
          • Jul 2009
          • 1235

          #49
          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          ehk siis Maa liigub olenevalt aastaajast Päikese suhtes kuni 5 miljonit kilomeetrit. 10cm ei muuda küll mitte kui midagi.

          Comment

          • Fabulous
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 2674

            #50
            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

            See pildil olev fakt on 100% väär.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #51
              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

              not sure if serious. : D

              all ongi ju tüüp, kes redeli otsa ronib ja põleb (10ft closer to the sun).

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #52
                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                Kui maa telg fckn nihkub kasvõi pool senti siis ju päris sitasti kohe... Sellest pasast on juba ammu igasugustes legendides räägitud.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #53
                  Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                  See redeliga pilt on mingi idiootne 4chan'i huumor, aga ma rääkisin sellest "faktist", mis kellegi Facebooki staatuseks on olnud.
                  Kui tõesti oleks nii, et maakeral piisab 3 meetri suurusest tasakaaluasendist kõrvalekaldumisest, totaalsete kliimamuutuste jaoks, oleks igasugune elu tõenäoliselt ammu siit kadunud.

                  //Tegelikult kogu selle "looduslike tegurite mõju inimkonnale" teema kohta saaks öelda : "Ignorance is bliss". Paartuhat aastat tagasi ei teadnud keegi maavärinatest/vulkaanipursetest, mis teisel pool maakera toimusid ja elu oli tõenäoliselt palju õnnelikum.
                  Last edited by Fabulous; 13.03.11, 00:05.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #54
                    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    Kui maa telg fckn nihkub kasvõi pool senti siis ju päris sitasti kohe... Sellest pasast on juba ammu igasugustes legendides räägitud.


                    see on enne meid liikunud tohhuja, liigub peale meid .. ja ikka elame..

                    Comment

                    • Karikakar
                      Vana Tegija
                      • Jul 2009
                      • 1235

                      #55
                      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                      Tegelikult kogu selle "looduslike tegurite mõju inimkonnale" teema kohta saaks öelda : "Ignorance is bliss". Paartuhat aastat tagasi ei teadnud keegi maavärinatest/vulkaanipursetest, mis teisel pool maakera toimusid ja elu oli tõenäoliselt palju õnnelikum.

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #56
                        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                        Paartuhat aastat tagasi käisime Euroopas röövretki tegemas ja naisi vägistamas- vot.

                        Comment

                        • suitsutihane
                          FPP Pro
                          • Dec 2010
                          • 286

                          #57
                          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                          ma kardan et

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #58
                            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                            Algselt postitas albinar Vaata postitust
                            Kuulsin kuskilt poole kõrvaga ,et tänu selle maavärinale on maa tsentrist välja liikunud 10cm. See tähendab et kõigi ennustuste täite minemisel ootab meid 3.a pärast suur kliima muutus.
                            vb dongine küsimus, aga miks just 3a pärast? miks mitte kohe, 1a pärast, 5a, 10a pärast vms?

                            Comment

                            • low-flow
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1208

                              #59
                              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #60
                                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                See redeliga pilt on mingi idiootne 4chan'i huumor, aga ma rääkisin sellest "faktist", mis kellegi Facebooki staatuseks on olnud.
                                Kui tõesti oleks nii, et maakeral piisab 3 meetri suurusest tasakaaluasendist kõrvalekaldumisest, totaalsete kliimamuutuste jaoks, oleks igasugune elu tõenäoliselt ammu siit kadunud.
                                räägime siin üksteisest mööda. väitsingi, et see fakt on vale ja et sellele järgnev pilt tõestabki seda. :)

                                Comment

                                Working...