Maailma vapustavad sündmused

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rahvavaenlane
    Klubi Liige
    • Dec 2009
    • 3040

    #31
    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

    mul oli täna päeval sõbraga vaidlus. ta usub senini, et oli tuumaplahvatus, ma üritan talle selgeks teha, et oli plahvatus tuumajaamas. maakera on debiilikuid täis. kuigi senini tundus täitsa inteligentne tüüp.

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #32
      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
      Doomsday, mis muud. Olge 3 aasta jooksul valmis minema.
      Tegelikult on 650 päeva maailmalõpuni aega.

      Comment

      • emmimees
        Klubi Liige
        • Aug 2010
        • 2719

        #33
        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

        Algselt postitas raunsz Vaata postitust
        Sick, see pilt nagu põrandal olevatest mudelautodest tehtud.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Mismoodi ja miks need lennukid sinna sitahunniku peale tõsteti? Tundub, nagu need kõik olekski mudelid..

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #34
          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

          Vesilennukid obv.

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #35
            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

            Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
            Tegelikult on 650 päeva maailmalõpuni aega.
            Ajastus on ebaoluline, hirm on põhiline.

            Comment

            • siga
              FPP Pro
              • Dec 2010
              • 251

              #36
              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

              Lennukid tegelikult lendavad, tavaline optiline iilusioon.

              Comment

              • lebovend
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2420

                #37
                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                Algselt postitas siga Vaata postitust
                Lennukid tegelikult lendavad, tavaline optiline iilusioon.
                Ja kui tähelepanelikult vaadata, siis ongi! Woah.

                Comment

                • rahvavaenlane
                  Klubi Liige
                  • Dec 2009
                  • 3040

                  #38
                  Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                  ja nende 10 cm. kohta võib ka nii palju öelda, et maakera laamad on kogu maakera ajaloo jooksul suurtes liikumistes olnud ja maavärinaid sellistes skaalades on viimase sajamirrioni aasta jooksul olnud ka pea veerandmirrionit. maakera magnetpooluse liikumine mõjutab meie eluolustikku ja kliimat rohkem kui 8.8 pallised maavärinad.

                  Comment

                  • kardaanirist
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 3675

                    #39
                    Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                    Algselt postitas albinar Vaata postitust
                    Kuulsin kuskilt poole kõrvaga ,et tänu selle maavärinale on maa tsentrist välja liikunud 10cm. See tähendab et kõigi ennustuste täite minemisel ootab meid 3.a pärast suur kliima muutus.
                    lol. not sure if serious.

                    "Earth's orbit has elliptical shape with the eccentricity of 0.017 (approximately). Eccentricity is what defines how close or far the actual ellipse from the perfect circle (which has zero eccentricity). The eccentricity of Earth orbit means the distance between our planet and the Sun is always changed (between 147 million km in winter and 152 million km in summer)"

                    ehk siis Maa liigub olenevalt aastaajast Päikese suhtes kuni 5 miljonit kilomeetrit. 10cm ei muuda küll mitte kui midagi.

                    Comment

                    • rahvavaenlane
                      Klubi Liige
                      • Dec 2009
                      • 3040

                      #40
                      Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                      Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                      lol. not sure if serious.

                      "Earth's orbit has elliptical shape with the eccentricity of 0.017 (approximately). Eccentricity is what defines how close or far the actual ellipse from the perfect circle (which has zero eccentricity). The eccentricity of Earth orbit means the distance between our planet and the Sun is always changed (between 147 million km in winter and 152 million km in summer)"

                      ehk siis Maa liigub olenevalt aastaajast Päikese suhtes kuni 5 miljonit kilomeetrit. 10cm ei muuda küll mitte kui midagi.
                      kuu augus maast on ka ca 450000-550000 km, kuid on ju siiski kindlaks tehtud, et keskmiselt kuu kaugeneb maast 3cm aastas. selle järgi arvutati ju kunagi ka nii maakera , kuu ja üleüldse päikesesüsteemi vanus. ehk siis kui kuu eraldus maast oli üle päeva päikesevarjutus.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #41
                        Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                        mis sa sellega täpsemalt öelda tahad?

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #42
                          Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                          minult küsid? lase mul kaineks saada, siis ma hommikul vaatan üle, mis ma jälle kokku valetasin ja üritan seda teksti veidi ausamalt hinnata. usun, et kainelt suudan ka pädevamalt neid asju seletada.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #43
                            Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                            a ei. ma sain aru, et sa vastasid minu tekstile ja jäi mõte segaseks. ei vaidle vastu sinu esitatud faktidele. :D

                            Comment

                            • armiido
                              Julm Donk
                              • Nov 2010
                              • 57

                              #44
                              Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                              Algselt postitas siga Vaata postitust
                              Jep 10cm ja päev lühem u 1,2 mikrosek.
                              Kui aus olla siis maavärin mingi erilist rolli maakera pöörlemises ei mängi ,sest maakera pöörleb siiski päikese mõjul ja see väike muutus võib mitmekordistuda mõne aastaga kas siis maakera pöörlemist kiirendades või aeglustades.

                              Edit:Tundub ,et paljud on minust ette jõudnud.

                              Comment

                              • albinar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2010
                                • 346

                                #45
                                Re: 8.9M maavärin tabas Jaapanit.

                                Ei oska väga rohkem komenteerida, kuna pole väga pädev selles asjas, aga jah seda ma kuulsin ,et oli 10cm tsentrist välja nihkunud.

                                Comment

                                Working...