*** Ametlik unenägude teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #1

    *** Ametlik unenägude teema ***

    Algselt postitas alaska Vaata postitust
    Siin peaks olema mingi "official unenägude teema", iga nädal tuleb keegi oma märja pokkeriteemalise unenäoga siia.:-)
    Pidin siis ikka ära tegema selle teema. Ise näen pea iga öö mõnda ägedat unenägu.

    Sheerige siis teemat, mõtteid, unenägusi...kõik kõik.
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #2
    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Pean lucid dreamingi jaoks une päevikut ja hommikul ärgates olin unise peaga midagi sellist kokku kirjutanud. "Sõitsin autoga ringi ja grindisin samal ajal(??). Hittisin runner-runner straight flushi ja panin Piigaste vanadekodu põlema."

    Comment

    • Karikakar
      Vana Tegija
      • Jul 2009
      • 1235

      #3
      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

      Viimane unenägu sain 31 euri avalikus kohas kusemise eest. Proovisin ajada, et ma ei ole täis, et mis ma siis tegema pean kui enam kinni ei jõua hoida. Neil olid mingid fucked-up alkotestid.. keerutasid mu ees mingit platet vasakult paremale, et kas ma jõuan silmadega jälgida. Teine test oli see, et pidime pikema maa jooskma. Jooksin terve tee sellel politseinikul järel, siis jõudsime kohale, sellel oli kops koos, siis ma küsisin noh, jookseme tagasi ka? --- siis tegin silmad lahti.

      Comment

      • albinar
        Õpihimuline Mängur
        • Nov 2010
        • 346

        #4
        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

        Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
        Teine test oli see, et pidime pikema maa jooskma. Jooksin terve tee sellel politseinikul järel, siis jõudsime kohale, sellel oli kops koos, siis ma küsisin noh, jookseme tagasi ka? --- siis tegin silmad lahti.
        Väga hea!:D

        Comment

        • Platinum
          FPP Pro
          • Jan 2010
          • 248

          #5
          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

          Paar nädalat tagasi nägin üle paljude aastate 1. korda unenägu. Istusin künkal ja vaatasin elumajade rajoonile. Suur reisilennuk tuli ja majade kohal oli nagu külg ees, crashis majadesse. Kuumalaine käis mööda nägu ja mingi tükiga sain pihta. Kõik rahvas kisas ja ulme paanika. Ärkasin higisena ja hakkasin riideid selga panema, et minna vaatame seda crashi kohta, paari sek pärast sain eru, et see polnud for real:S Elu võiks nii edasi minna nagu varem, kunagi und ei näe!!!

          Comment

          • Vandalar
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 3577

            #6
            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

            Tahaks shared dreami proovida ehk jagatud unenägu. Uni kus proovid nt. sõbraga kokku saada ja seda nii, et mõlemad on unes ja magavad aga on samas unes. Testiks tuleks enne välja mõtelda, mida küsida kui sõbraga unes kokku saad- küsid kõigepealt kas sõber näeb und- enamik unenäo moobe nö. vastavad eitavalt sellele küsimusele või saavad suisa vihaseks selle peale. Aga kui jaatava vastuse saad, siis küsid sõbralt mingi kontroll küsimuse või ütled talle midagi mida ta meelde peab jätma. Kui järgmine päev irl kokku saad, siis palud vastust oma kontrollküsimusele, et teada saada kas asi toimis ja kas mõlemad nägid ja mäletavad sama und.

            Comment

            • armand0
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 358

              #7
              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

              Mulle "meeldib" pokerist sonida tavaliselt.

              NT : Sõbranna proovis mind äratada ja ma ütlesin ,et ise raisisid sittaga vms. jne. +

              Ma mäletan väiksena nägin koguaeg unenägusi et ma kukkusin kuskilt alla ja pidevalt olin kuskil narko urkas. ( nii ärkasin üles koguaeg )

              Hiljuti nägin et võitsin mingi loto jackpoti ja olin räigelt õnnelik , panin pidu ja nautisin elu.Ärgates sain aru et mingit jackpoti pole ma muidugi võitnud.

              Comment

              • low-flow
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1208

                #8
                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                Unenägusid näeb iga inimene iga öö. Lihtsalt kui oled sügavas unes, siis ei mäleta nendest hommikul midagi. Muidu unenägude kontroll ja treenimine nende mälemtamiseks on üllatavalt lihtne. Mõned ööd harjutamist ja tulemused on juba kohe olemas. Googlest paar tutoriali läbi lugeda, youtubest mõned videod vaadata ja ongi olemas, need meetodid tootavad väga efektiivselt. Samas sellega palju järjest tegeleda pole soovitatav, võid ärkvel olles reaalsuses kahtlema hakata, sest unenäod muutuvad kuradi tõepäraseks.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #9
                  Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                  Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                  Samas sellega palju järjest tegeleda pole soovitatav, võid ärkvel olles reaalsuses kahtlema hakata, sest unenäod muutuvad kuradi tõepäraseks.
                  Ükskord unenäos istusin kodus rõdu ääre peal ja tahtsin alla hüpata (4 korrus). Äkitselt mõtlesin kas see on ikka unenägu. Ei tulnud pähe ka teha ja uurida neid värke millega saad teada, et oled unenäos. Ei hakanud alla hüppama, läksin hoopis naabri juurde.


                  Mõni nädal tagasi vaatasime viiekesi ära sellise filmi. Kivis peaga tundub kogu see jutt nii DIIP...oioioi .
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #10
                    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                    Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                    Ükskord unenäos istusin kodus rõdu ääre peal ja tahtsin alla hüpata (4 korrus). Äkitselt mõtlesin kas see on ikka unenägu. Ei tulnud pähe ka teha ja uurida neid värke millega saad teada, et oled unenäos. Ei hakanud alla hüppama, läksin hoopis naabri juurde.
                    Kõigil, kes hakkavad tegelema lucid dreaminguga, peavad olema väga kindlad ja samas lihtsad reaalsuskontrollid. Seda kohe päris tõsiselt. Mul hiljuti juhtus nii, et reaalsuskontroll vedas alt ja ma läksin endast korraks täiega välja, sest olin 100% kindel, et olen ärkvel. Aga jamh, ei midagi ohtlikku, lihtsalt veidi mmm imelik olukord oli.

                    Parimad reaalsuskontrollid, mida tean, on kaks korda kella vaatamine ja lambi lüliti vajutamine. Need on väga lihtsad ja 99,99% lollikindlad. Kellegile, kes alustab lucid dreaminguga, täiesti piisavad. Kui aga keegi mingi kuu aega järjst kavatseb oma unenägusid iga öö kontrollida, siis sellel on tõenäoliselt midagi tõhusamat vaja välja mõelda (või otsida materjalidest).

                    Comment

                    • albinar
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2010
                      • 346

                      #11
                      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                      Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                      Unenägusid näeb iga inimene iga öö. Lihtsalt kui oled sügavas unes, siis ei mäleta nendest hommikul midagi. Muidu unenägude kontroll ja treenimine nende mälemtamiseks on üllatavalt lihtne. Mõned ööd harjutamist ja tulemused on juba kohe olemas. Googlest paar tutoriali läbi lugeda, youtubest mõned videod vaadata ja ongi olemas, need meetodid tootavad väga efektiivselt. Samas sellega palju järjest tegeleda pole soovitatav, võid ärkvel olles reaalsuses kahtlema hakata, sest unenäod muutuvad kuradi tõepäraseks.
                      Ja mida sa täpselt saavutad sellega et neid "treenid"? Saad ise näha unenäos soovitud asju?

                      Comment

                      • low-flow
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1208

                        #12
                        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                        Algselt postitas albinar Vaata postitust
                        Ja mida sa täpselt saavutad sellega et neid "treenid"? Saad ise näha unenäos soovitud asju?
                        See, et unenägu endale meeldivas suunas kulgema panna saavutab päris kiiresti. Mul tuli miski kolmanda või neljanda katsega päris hästi juba välja. Ehk siis, näed und, saad mingi hetk aru, et sa näed und, võtad kontrolli oma unenäo üle. Tõsisem harjutamine teeb sind aga unenäos faking jumalaks, ei kehti enam füüsika seadused sulle, ei saa sulle keegi liiga teha (nagu vahepeal painajates olema kipub, et ärkad millegi hirmsa/valusa peale üles), samuti on võimalik saavutada kontroll selle üle, kaua sa und näha soovid ning näiteks järgmine öö eelmisel öö pooleli jäänud unenägu edasi vaadata. Mitte, et sellel kõigel mingisugust reaalset kasulikku rakendust oleks, aga see on üsna lahe, eriti alguses, kui üritad midagi teha ja päriselt välja tuleb pärast mõnda ööd katsetamist (a la lendamine, ookeanisügavustesse sukeldumine, kosmoses hõljumine jne jne, midaiganes suudad välja mõelda). Aga selle kõige kohta on palju video ja tekstimaterjali veebis olemas, ma ei usu, et suudan nii pädevalt, kui paljud artiklid, seda teemat edasi anda.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #13
                          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                          Algselt postitas albinar Vaata postitust
                          Ja mida sa täpselt saavutad sellega et neid "treenid"? Saad ise näha unenäos soovitud asju?
                          Saad läbi peegli ennast teleportida playboy mansionisse, valida välja endale meelepärane tsikk...ja lased fantaasial lennata =D

                          Aga tegelikult enda fantaasiamaailm rikastub igasuguste asjadega. Näed asju mida on võimatu näha, trippida ringi Jack Sparrowga,saad näha kuidas tornaado neelab endasse loojuva taeva ilusaid värve..samal ajal istud 70m kõrguse puu otsas ja teed suitsu.

                          Härra Low-Flow teab mida ta räägib.

                          Comment

                          • con
                            Pokkerihai
                            • Jul 2010
                            • 1954

                            #14
                            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                            See, et unenägu endale meeldivas suunas kulgema panna saavutab päris kiiresti. Mul tuli miski kolmanda või neljanda katsega päris hästi juba välja.
                            mul olid vahepeal probleemid ka painajatega, nüüd killin ise unes kolle ja palju rahulikum magada(still psycho tho).

                            siiski midagi erilist just pole aga painajate vastu suht geniaalne lahendus.


                            heal sõbral aastaid painajad, kurikate aetakse taga kuskil metsas jne, võimatu magama jääda, ei julge. see tuleb siis kui 2.päeva kaine on vms.
                            Last edited by con; 17.02.11, 21:45.

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #15
                              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                              Lugesin ühest unenäo raamatust, et painajad üritavad tegelikult inimesele anda edasi mingit sõnumit. Peab lihtsalt konkreetse küsima "miks te/sa nii teed" or something. A noh see raamat tegelikult räägib üldse unenägude tuleviku nägemisest...šamaani värk jne. Kes usub seda teemat kes ei...midagi pähe ma siin ei määri.

                              Comment

                              Working...