RUTTU AIDAKE!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • steven9405
    Julm Donk
    • Feb 2011
    • 26

    #1

    RUTTU AIDAKE!

    Tegin siis tellimuse pokershoppi. Kõik sujus hästi, kuna sain asjad valitud, ning andmed pandud. Ta näitab, et Arve esitamise kuupäev: 07.02.11
    Makse laekumise tähtaeg: 09.02.11

    Kas ma pean ise kandma nende kontole raha, või see läheb automaatselt minu pangakontolt maha? Või pean ma kuskil acceptima selle, et läheks? siis nimelt kus? AIDAKE!!
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #2
    Re: RUTTU AIDAKE!

    Sa pead ikka ise maksma nende arvele. Kui 2 päeva jooksul pole makstud, siis tellimus tühistatakse.

    Comment

    • steven9405
      Julm Donk
      • Feb 2011
      • 26

      #3
      Re: RUTTU AIDAKE!

      Saaja nimeks panen nede firma nri ? ja siis kontonumbri, või ettemaksu arve nri?

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #4
        Re: RUTTU AIDAKE!

        Ikka ise teed ülekande,sest ega sa ei sisestanud sinna ju oma panga detaile,ning online ostudega kui maksmine toimub enamus ajast siis kohe saadab ta sind sin panga peale kus siis sooritad tehingu!

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #5
          Re: RUTTU AIDAKE!

          Algselt postitas steven9405 Vaata postitust
          Saaja nimeks panen nede firma nri ? ja siis kontonumbri, või ettemaksu arve nri?
          saaja nimi nende firma nimi,siis konto nr,selgitusse läheb ettemaksu number,viitenumbrit kas on või pole,seda ei tea!

          Comment

          • kardaanirist
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 3675

            #6
            Re: RUTTU AIDAKE!

            ma juba mõtlesin, et midagi hullu juhtus.

            Comment

            • steven9405
              Julm Donk
              • Feb 2011
              • 26

              #7
              Re: RUTTU AIDAKE!

              Supper, tänud loodan,et saan oma Pokkeriteooria raamatu ning trio kaardid kätte:P

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #8
                Re: RUTTU AIDAKE!

                Tundub, et probleem lahendatud ja eeldan, et tulevastele põlvedele siit midagi õppida ei ole, siis sulgen enne leveldamiste laviini teema.
                Ja selliseid küsimusi saab väga edukalt offtopic teemas küsida ning samuti ei pea iga küsimuse jaoks uut teemat tegema.
                Last edited by Tarmonator; 07.02.11, 19:33.

                Comment

                Working...