Tegin siis tellimuse pokershoppi. Kõik sujus hästi, kuna sain asjad valitud, ning andmed pandud. Ta näitab, et Arve esitamise kuupäev: 07.02.11
Makse laekumise tähtaeg: 09.02.11
Kas ma pean ise kandma nende kontole raha, või see läheb automaatselt minu pangakontolt maha? Või pean ma kuskil acceptima selle, et läheks? siis nimelt kus? AIDAKE!!
Makse laekumise tähtaeg: 09.02.11
Kas ma pean ise kandma nende kontole raha, või see läheb automaatselt minu pangakontolt maha? Või pean ma kuskil acceptima selle, et läheks? siis nimelt kus? AIDAKE!!
Comment