*** BBV4LIFE thread ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ziimukaz
    Grinder
    • Jan 2010
    • 741

    #31
    Re: *** BBV4LIFE thread ***

    Algselt postitas Timpz Vaata postitust
    i lol'd
    eile oli kõva pidu?
    mhm :D

    Comment

    • Fabulous
      Pokkerihai
      • Jan 2010
      • 2674

      #32
      Re: *** BBV4LIFE thread ***

      Brag: Tõmbasin täna 7BI up
      Beat: Panin sama kiiresti 7BI alla tagasi
      Variance: Päev on nullis

      Comment

      • Spewmonkey
        Seina Augustaja
        • Oct 2008
        • 2293

        #33
        Re: *** BBV4LIFE thread ***

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        Brag: Tõmbasin täna 7BI up
        Beat: Panin sama kiiresti 7BI alla tagasi
        Variance: Päev on nullis
        Threadi pealkiri on natuke liiga keeruline?

        Brag: võidan pudeli Jack Danielsi Premieri lõpus
        Beat: ma ei joo viskit
        Variance: pubi omanik üritas mind korduvalt uksest välja visata.
        Last edited by Spewmonkey; 29.01.11, 19:32.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #34
          Re: *** BBV4LIFE thread ***

          Beat: Naine on omastanud pokkeriprode pusa
          Brag: Ta näeb selles hea välja
          Variance: Ei saa pice, ärge isegi mitte loodke :P
          Last edited by kuco; 29.01.11, 20:26.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #35
            Re: *** BBV4LIFE thread ***

            variance: kaotasin eile klubise arvuti hiire ära ;/

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #36
              Re: *** BBV4LIFE thread ***

              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
              variance: kaotasin eile klubise arvuti hiire ära ;/
              Solid 5000. post. Miks üldse hiirega klubis käid?
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #37
                Re: *** BBV4LIFE thread ***

                brag: nägin eile pahvakut rootsi laevas

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #38
                  Re: *** BBV4LIFE thread ***

                  tegelt oli purjuspäi jäänud track ball hiire kursori liigutamise pall taskusse. ja ei mäleta kuidas ära kadus :D

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #39
                    Re: *** BBV4LIFE thread ***

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    brag: nägin eile pahvakut rootsi laevas
                    Beat: Sa ei näinud kuidas ma purjus peaga karaoket laulsin. :|
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #40
                      Re: *** BBV4LIFE thread ***

                      Semibrag: Sebisin nv mingi naisega baaris ja asi susises.
                      Beat: Peo lõpus varastati temalt telefon ära. Lõpuks süüdistas mind ja otsis mind läbi ka.


                      Variance: Should have picked her drunk blonde gf in the first place.

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #41
                        Re: *** BBV4LIFE thread ***

                        Algselt postitas inward Vaata postitust
                        Semibrag: Sebisin nv mingi naisega baaris ja asi susises.
                        Beat: Peo lõpus varastati temalt telefon ära. Lõpuks süüdistas mind ja otsis mind läbi ka.

                        Variance: Should have picked her drunk blonde gf phone in the first place.
                        FYP :D

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #42
                          Re: *** BBV4LIFE thread ***

                          Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                          FYP :D
                          LOL nice one

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #43
                            Re: *** BBV4LIFE thread ***

                            brag: $4k day
                            beat: olympsis turnal 9.ndaks ja netis jäin ka turnal 10.ndaks ning $600
                            variance: ummm lähen magama

                            Comment

                            Working...