*** BBV4LIFE thread ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #1

    *** BBV4LIFE thread ***

    Brag: Ostsin Zegna ülikonna täna
    Beat: Astusin EBS'i bakat lõpetama, pean ülikooli eest maksma
  • bubba
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 434

    #2
    Re: *** BBV4LIFE thread ***

    variance?

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #3
      Re: *** BBV4LIFE thread ***

      Algselt postitas EGERT Vaata postitust
      Brag: Ostsin Zegna ülikonna täna
      Heterode jaoks võiks selgitus olla.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #4
        Re: *** BBV4LIFE thread ***

        ja kuskil peaks nö C osa ka olema ehk Care: I should care because... ? või call 1-800-WE-CARE või siis näiteks I haz a CareBear

        Comment

        • -andres-
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4546

          #5
          Re: *** BBV4LIFE thread ***

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Heterode jaoks võiks selgitus olla.
          Maksab rohkem, kui enamus ülikondi.

          Comment

          • Romka
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1544

            #6
            Re: *** BBV4LIFE thread ***

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            ja kuskil peaks nö C osa ka olema ehk Care: I should care because... ? või call 1-800-WE-CARE või siis näiteks I haz a CareBear
            Ei pea siia teemasse vaatama kui ei huvita ju.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #7
              Re: *** BBV4LIFE thread ***

              Algselt postitas -andres- Vaata postitust
              Maksab rohkem, kui enamus ülikondi.
              Väga umbmäärane.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: *** BBV4LIFE thread ***

                Brag: läksin naistesse
                Beat: leits oli ees

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #9
                  Re: *** BBV4LIFE thread ***

                  see n2dal void ise möllata, tripper tombas maham u ..

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #10
                    Re: *** BBV4LIFE thread ***

                    Thinly veiled brag:
                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    see n2dal void ise möllata, tripper tombas maham u ..

                    Comment

                    • EGERT
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1042

                      #11
                      Re: *** BBV4LIFE thread ***

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Väga umbmäärane.
                      Kui sa ülikonda ei kanna, siis ilmselt normaalsete üllaritootjate nagu veel Brioni ja Kiton nimed midagi sulle ei ütle.

                      Ja ülikonna kandmise all ei mõtle ma seda, et paar korda aastas paned selga ning selja taga veetakse kihla, kas see on sul 9 või 12 klassi lõpetamisest. Või nagu 99% Eesti mehed, kes lähevad Kaubamajja ja ostavad täiesti rõveda ja mitteistuva Montoni/Mosaici/Baltmani/Sisesta-ise-nimi polüestrist suusaülikonna, mille määrib pähe tulemustasu saav müüa, kellest maitsemeelest klassikaline meestemood kaarega mööda on lennanud.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: *** BBV4LIFE thread ***

                        et pintsak=mood?

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #13
                          Re: *** BBV4LIFE thread ***

                          Sa võtad ühe väikse killu tekstist ja tõlgendad seda täiesti ühesuunaliselt?

                          ... või ei saand ma levelile pihta :D

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: *** BBV4LIFE thread ***

                            :D:D:D

                            never mind

                            palju EBS's baka maksab, mingi 4k€?

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #15
                              Re: *** BBV4LIFE thread ***

                              Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                              Kui sa ülikonda ei kanna, siis ilmselt normaalsete üllaritootjate nagu veel Brioni ja Kiton nimed midagi sulle ei ütle.

                              Ja ülikonna kandmise all ei mõtle ma seda, et paar korda aastas paned selga ning selja taga veetakse kihla, kas see on sul 9 või 12 klassi lõpetamisest. Või nagu 99% Eesti mehed, kes lähevad Kaubamajja ja ostavad täiesti rõveda ja mitteistuva Montoni/Mosaici/Baltmani/Sisesta-ise-nimi polüestrist suusaülikonna, mille määrib pähe tulemustasu saav müüa, kellest maitsemeelest klassikaline meestemood kaarega mööda on lennanud.

                              Aga kui ma lasen rätikupeadel omale custom-made ülikonna teha, mis istub ideaalselt ja näeb hea välja, aga samas on odav ja bränditu. Kuhu ma siis rankin?

                              Comment

                              Working...