Ub

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sal2hedbusta
    Räme Fish
    • Jan 2011
    • 10

    #1

    Ub

    Tere! Kuna olen foorumis uus siis ei osanud seda kuhugi postida. Nimelt siis liitusin läbi pokkeriprod.com lehe Ub rakeback diiliga. Nüüd ma siis olen seda natuke genereerind ja vaatasin, et sellest tuleb ise pokkeriprod.com saidile teada kui ma rakebacki tahan saada.
    Aga kui ma taotluse esitan siis millegi pärast ei lae ta mul seda lehte välja. Proovisin ka teiste browseritega ei midagi uut (sama jama). Abi?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Ub

    Tervist!

    Soovitaksin kasutada support teenust, siis ei spamma foorumit. Aga kui juba siin siis siin. Ei ole ennem sellist probleemi kohanud aga kas saaksid visata screenshoti või veateate, sest jube raske on nii öelda või vähemalt saata PMiga oma RB portaali info, sest siis saan ise käsitsi üle kontrollida.

    Ranka

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #3
      Re: Ub

      Mida sa UB-s üldse teed lol?
      In before superusered or cashout problems itt.

      Comment

      • sal2hedbusta
        Räme Fish
        • Jan 2011
        • 10

        #4
        Re: Ub

        Ub- Ma ei teadnud, et see halb sait on... Kuidas ma siia pilte uploadin?

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: Ub

          imageshack.us kasuta sealt võta "link to forums" vms pärast seda kui uploadid

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #6
            Re: Ub

            Algselt postitas sal2hedbusta Vaata postitust
            Ub- Ma ei teadnud, et see halb sait on... Kuidas ma siia pilte uploadin?
            Pole nüüd halb,aga halb minevik ja üks jama teise otsa pigem.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #7
              Re: Ub

              pole seal hullu miskit,. Mul iga cashout ilusti kohale tulnud. loodab, et superuseri teemaga on ka nyyd finito

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: Ub

                Yeah ma usun.
                Lihtsalt see juba ütleb kõik kui 2+2 NVG-s on lugematu arv erinevaid teemasid kus jälle midagi viga.
                PH ja Duke lahkusid isegi UB-st,mis on sick kuna Phil on esimesest päevast saadik UB loomisega seotud olnud.

                Comment

                • FreakyJason
                  Klubi Liige
                  • Jan 2009
                  • 1381

                  #9
                  Re: Ub

                  Cashout toimis ilusti ja suppordi kohta ei ole ka midagi negatiivset öelda

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #10
                    Re: Ub

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Yeah ma usun.
                    Lihtsalt see juba ütleb kõik kui 2+2 NVG-s on lugematu arv erinevaid teemasid kus jälle midagi viga.
                    PH ja Duke lahkusid isegi UB-st,mis on sick kuna Phil on esimesest päevast saadik UB loomisega seotud olnud.
                    viitsid viska mulle PM mõni link, sa kirjutad liiga arusaamatult ehk minusugune võhik ei saa aru, mis asi on NVG ja PH ja DUKE.
                    ma arvan et kuni NL200 pole mõtet eriti põdeda. äkki ikka on......njah tegelt tänud hoiatamast

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #11
                      Re: Ub

                      NL2-s vaevalt superuserid tegutsevad :)

                      Comment

                      • lenC
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 6440

                        #12
                        Re: Ub

                        Mina ei boikoteeri seda tuba paranoiast vaid põhimõttest.

                        Comment

                        • sal2hedbusta
                          Räme Fish
                          • Jan 2011
                          • 10

                          #13
                          Re: Ub

                          Ma võin omalt poolt öelda, et support on tõesti väga hea. Aga noh kui ma nüüd tõmbasin alla Pkri siis võrreldes Ub-ga see ei kannata kriitikat.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: Ub

                            Jah on probleeme olnd nendega vms .. olgema usad kani fishine on see tuba+ valusaid depo boonuseid pakutakse .. yle n2dala mingi UB vant helistab mulle

                            Comment

                            • sal2hedbusta
                              Räme Fish
                              • Jan 2011
                              • 10

                              #15
                              Re: Ub

                              Saime siis probleemist üle, Ranka leidis lahenduse. Tuli välja, et mul oli väljamakse konto tegemata:) Tänud!

                              Comment

                              Working...