Bad beat ehk AUR VÄLJA !

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • metsnik
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 462

    #1

    Bad beat ehk AUR VÄLJA !

    Käte postitamise reeglid punkt number 6. Ära postita bad beat käsi.

    Aur on aga tarvis välja lasta kui hari punane! Laseme selle siin teemas välja.


    Kätt postitada veel ei oska ja enam detaile ei mäletagi, lihtsalt viha pulbitseb mu sees 8)

    No on siis 9-mängija SNG turniir üsna kopsaka buyiniga, järel 4 mängijat. Kaks suuremat stacki (üks neist mina) ja kaks väikest. Saan pocket ässad, loodan, et keegi väiksematest läheb allini blinde varastama, aga ei, hoopis teine suur tõstab. Vist tõstsin vastu, see callitakse.

    Suht turvaline flopp tundub, 44T vist. No siis hakkame bettima, allini ei lähe, ise pean plaani suure stacki ka tühjaks teha, et turniiri võidu väikestelt suurema kärata ära võtta. Turn oli 8 ja river samuti mingi rääbis. Kõik tänavad betime suurte panustega ja lõpuks riveris callib ta mu viimase 1000+ chipise panuse.

    Nojah ja mõistagi näitab ta tens full...

    ise panin ta JJ-KK peale.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Bad beat ehk AUR VÄLJA !

    JÄID TEISEKS!!! Aga sellest ei piisa võiduks!!! :)

    See teema juba olemas: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,458.0.html

    Ning läheb lukku.


    Comment

    Working...