***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #1201
    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

    Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    Kaunase linnavolikogu liige tagus istungi ajal pokkerit
    Leedu suuruselt teise linna Kaunase linnavolikogu neljapäeval toimunud istungi ajal tabas Leedu Delfi operaatori kaamerasilm tööpartei fraktsiooni esindaja ja endise siseministri Gintaras-Jonas Furmanavičiuse arvutis pokkerit tagumas.


    Herol on AA ja v6tab 2 dongilt valuet. Poliitika, lol.
    OPR stats?

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #1202
      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

      Pagau61 vms. : D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1203
        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

        Page61 tundub olevat. Kui kirjutad Starsis otsingusse "page61" siis viskab suure tähega Player "Page61" cannot be found. Seega tundub õige olevat, vaja oleks sharkscope/OPR kinnitust.

        EDIT: Imo ja see peaks olema play money laud kuna vendadel on tärnid juures, mis peaks tähendama, et mängijad on ühendunud läbi PokerStars.net keskkonna.

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #1204
          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

          Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
          Kaunase linnavolikogu liige tagus istungi ajal pokkerit
          Leedu suuruselt teise linna Kaunase linnavolikogu neljapäeval toimunud istungi ajal tabas Leedu Delfi operaatori kaamerasilm tööpartei fraktsiooni esindaja ja endise siseministri Gintaras-Jonas Furmanavičiuse arvutis pokkerit tagumas.


          Herol on AA ja v6tab 2 dongilt valuet. Poliitika, lol.
          1-tableb SNG'd, lol.

          Tegu on tõenäoliselt tegu playmoney lauaga, kuna teda pole võimalik Sharkscopest leida ja see tüüp kes tema vasakul käel ülejärgmine on, pole alates 2009 aastast raha pale mänginud.

          Delfist:
          vägev ju:D .. ehkki ja, sellised saavad siis hiigelsuuri palgasummasid? mille eest? .. või ehk on too mängusõltlane, peab igal ajal mängima
          *facepalm* Hakkab jälle pihta.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1205
            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

            Lähen õhtul laivi turkale, kus on DC holdem/pineapple. Ananassi pole varem mänginud, aga reegleid tean - mis stiili seal mängus kõige kasulikum lasta?

            Comment

            • Jubin
              Bännitud
              • Nov 2010
              • 142

              #1206
              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

              Loose and agressive preflop tight and passive postflop .if u know what i mean.. :D ei tglt nagu ma mõne pokkeripro mängu näinud lives siis ikkagi preflop ollakse väga loose ja aggro iga vahegi tõmmete lehtedega ja paaridega aga postflop pole eriti silma jäänud. Pigem siiski agro kui passive

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1207
                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                RIIGA eil 2he keegi? tahaks tina panema panna sinna minna ..

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #1208
                  Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                  Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                  Oh laiad themed kuskil? Tra nagu piider loe seda 4 cm laia foorumit.
                  ctrl + 0 / ctrl + +
                  saad zoomida sisse välja

                  Comment

                  • kardpleier
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 699

                    #1209
                    Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                    games not dead EMV ME edition . blindid 300/150 Hero avastab mängitava käe BTN 10-7os. mp2 avab 700, hero btn 2100, bb 5200, hero calls, mp2 folds, hero calls. flop 10 5 7. bb bet 5000, hero allin. vastasel väiksem stack callida ca 12k ( võin eksida veits ), insta call. pöörab ümber 5-7. Dealer paneb turni 5 ja riverisse rahuliku südamega 10. next hand plz

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #1210
                      Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                      Mis kangelaste nimed on?

                      Comment

                      • kardpleier
                        Grinder
                        • Jul 2009
                        • 699

                        #1211
                        Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                        mõlemad on väljas omavahel öeldes. ma olin Hero nime all . teise venna nime ei tea, vene rahvusest oli.

                        Comment

                        • ziimukaz
                          Grinder
                          • Jan 2010
                          • 741

                          #1212
                          Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                          Kes homme Raplamaale home game'le läheb Tallinnast? :D
                          Ma tean, et mingi seltskond tuleb, aga ei tea, kes.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #1213
                            Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                            Pilet läinud :)
                            Last edited by Rigged; 21.01.11, 20:45.

                            Comment

                            • numnuts
                              Grinder
                              • Dec 2010
                              • 846

                              #1214
                              Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                              Otsin kohta kuhu registreerida domeen ja et oleks ka piiramatult alamdomeene. Vajalik oleks ka veel see, et selle põhidomeeni alt saaks kontrollida kõiki alamdomeene. Ala kui ma lisan põhidomeeni 'Videod' klotsi alla uue video siis kõikidele alamdomeenidele lisaks samuti automaatselt. Kas selline asi üldse võimalik?
                              Mis oleks soodsamimad variandid? Kui keegi suudab aidata või nõua anda siis andke teada. PM samuti oodatud.

                              Comment

                              • Jubin
                                Bännitud
                                • Nov 2010
                                • 142

                                #1215
                                Re: ***JAANUARI OFFTOPIC*** Uuel aastal uue hooga

                                kui loogiline see on et teed HU-s 12 flippi järjest ja kõik kaotad?

                                Comment

                                Working...