Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Jack Jones
    Jube Noob
    • Aug 2009
    • 143

    #31
    Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

    Head vana lõppu ja paremat uut, Strandis näeme(vb)

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #32
      Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

      Head vana lõppu ja parimat uut!

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #33
        Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

        Head uut k6igile:)

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #34
          Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

          Head uut

          Comment

          • sixmax
            Jube Noob
            • Nov 2010
            • 182

            #35
            Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

            Head uut aastat!

            Šampus oli maitsev ja tulevärk muidugi vägev.

            Mulle meeldivad uued aastad. Kui sa tahad oma elus mõnda muudatust teha, siis uuel aastal on parim aeg. Nagu uus algus! Make that change.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #36
              Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

              Piraki! Head Uut värki ja muud.

              Comment

              • PATestrick
                Räme Fish
                • Dec 2010
                • 20

                #37
                Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                Head uut aastat kõigile!

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #38
                  Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                  Head uut kõigile! :)

                  Comment

                  • KeRRRt
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 774

                    #39
                    Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                    head uut kõik pokkeriprode liikmed. Eriti head meie jalka poistele tartusse :P
                    paneme uuel aastal veel hullemini, sport massidesse :D

                    Comment

                    • olavike
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1269

                      #40
                      Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                      Head uut aastat kõigile! Olgu € meile armuline!

                      Comment

                      • bluelite
                        Vana Tegija
                        • Nov 2010
                        • 1190

                        #41
                        Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                        Head uut ka minu poolt.

                        Hea foorum on, nagu mõned eespool on juba öelnud ja nagu esilehel olevast artiklist lugeda võis, siis läheb paremaks ja see teeb ainult rõõmu.

                        Comment

                        • Tupsik
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 497

                          #42
                          Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                          Head uut kõigile!

                          Comment

                          • levis
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1557

                            #43
                            Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                            HEAD UUT AASTAT!

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #44
                              Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                              Keegi ühissessi viitsib teha:)

                              Mul pole und ega mängimis isu...aga nö railida võin...

                              Keegi,miski,kuskil,keegi?
                              :)

                              räigelt igav...keegi ikka tahab ju tähelepanugi saada!
                              Last edited by noname; 01.01.11, 01:25.

                              Comment

                              • Tarmonator
                                Lingiparandaja
                                • Oct 2008
                                • 3274

                                #45
                                Re: Head Vanaaasta Lõppu ja/või Head uut aastat!

                                Head Eurot!

                                Comment

                                Working...