Kirjutage siia ilusaid ja vahvaid jõululuuletusi ! Kui kellegil vaja salmi päkapikkudele ette lugeda, siis on hea siit võtta ja ka niisama on tore tekitada foorumis jõulumeeleolu!
Lisage ka juurde kas on ise väljamõeldud või kuskilt kopeeritud :))
See siis tuttava kirjutatud:
Nüüd on asi tõesti kole
kui sul eurosid ei ole.
Rahakott on täitsa tühi,
pea siis veel neid pühi,
aga ära meelt sa heida
tuleb lahendusi leida.
Rõõmsaid ja ilusad, valgeid jõule teile kõigile kallid foorumikaaslased !!!!!!!!
Lisage ka juurde kas on ise väljamõeldud või kuskilt kopeeritud :))
See siis tuttava kirjutatud:
Nüüd on asi tõesti kole
kui sul eurosid ei ole.
Rahakott on täitsa tühi,
pea siis veel neid pühi,
aga ära meelt sa heida
tuleb lahendusi leida.
Rõõmsaid ja ilusad, valgeid jõule teile kõigile kallid foorumikaaslased !!!!!!!!

Comment