Jõululuulenurk!!!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pwndre
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 214

    #1

    Jõululuulenurk!!!!!

    Kirjutage siia ilusaid ja vahvaid jõululuuletusi ! Kui kellegil vaja salmi päkapikkudele ette lugeda, siis on hea siit võtta ja ka niisama on tore tekitada foorumis jõulumeeleolu!

    Lisage ka juurde kas on ise väljamõeldud või kuskilt kopeeritud :))

    See siis tuttava kirjutatud:


    Nüüd on asi tõesti kole
    kui sul eurosid ei ole.
    Rahakott on täitsa tühi,
    pea siis veel neid pühi,
    aga ära meelt sa heida
    tuleb lahendusi leida.


    Rõõmsaid ja ilusad, valgeid jõule teile kõigile kallid foorumikaaslased !!!!!!!!
  • RaidoR
    Räme Fish
    • Mar 2010
    • 21

    #2
    Re: Jõululuulenurk!!!!!

    Ärapanijas oli kena jõululuuletus:
    Tuli talv ja tulid tuisud
    proua Ilves ostsis uisud.
    Sõitis päeva, sõitis kaks
    vaatas peeglist - ikka paks.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Jõululuulenurk!!!!!

      Aasta läbi, lõpp on ees,
      kes on foorumi kõvem mees?
      Kas selleks on meil moto-priit
      või hoopis tildist umbes leits-biit?

      Aga äkki hoopis svenza-ropp
      või luigi9887 badge topp?
      Samas tulemus ka Codecci hitt
      või hoopis sassi toodetud sitt?

      Oh erplander, oh erplander,
      sööme taimi, sööme rohtu,
      aga sina EMTA!
      ära sea pokkerit meil ohtu!

      Lahe mees ka rohelinekonn,
      ning mainimata ei jätaks ka keissi,
      kellele väike raha on tonn,
      millega võiks ta toetada võlas laasi krissi.

      Aasta lõpus tegija on ka armaani kella koola,
      kellel OO-s särgitaskusse rakebacki voolab.
      Unustusse ei jätaks ka ok2aa-d,
      kes skilililt edestab pastilaad.

      Oh erplander, oh erplander,
      sööme taimi, sööme rohtu,
      aga sina EMTA!
      ära sea pokkerit meil ohtu!

      Foorumsi siblikd ka aatom mahe,
      kes olemuselt on lahe.
      Aga tema ei levelda teisi
      nagu teebe meil foorumi krayzie.

      Suured tänud klambrile,
      kes avas tee FLOP FM'ile!
      Aga oh..Täna mina õlut joon,
      ning kõrval itsitab Atsetoon!

      Oh erplander, oh erplander,
      sööme taimi, sööme rohtu,
      aga sina EMTA!
      ära sea pokkerit meil ohtu!

      Lebovend meil puhkab sõjas,
      TIGRANO'l jumal õnnistab majas.
      Ärge tehke täna droogi,
      lugege strateegiat ja harjuge bloogi.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #4
        Re: Jõululuulenurk!!!!!

        Päris nunnukas teema

        Jõuluvana näitas vahvust,
        proovis õige mitut rahvust.
        Proovis valget,proovis musta,
        nüüd on vanal valus kusta

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: Jõululuulenurk!!!!!

          Jõuluvana kullapai
          kus mu kaardijooks küll sai
          piiluks sinu kingikotti
          ehk saaks grindimiseks motti

          Päkapikud reas on ballad
          kuid mu graafik jookseb alla
          kuldsed sussid jalas peened
          küllap teate kus mu ev

          Palju soove mul ei ole
          sooviks doltse nii mis kole
          oled hea ja oled lahe
          gamblimine on mu pahe

          Jõuluvana viimseks sooviks
          sind ma veidikene kooriks
          anna siia kingikott
          et ma saaksin NL sott

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #6
            Re: Jõululuulenurk!!!!!

            Inspiratsiooni luuletusteks võib saada siit:


            Comment

            • Marek K.
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1477

              #7
              Re: Jõululuulenurk!!!!!

              kui mul oleks kolmkümmend protsenti reikbäkki,
              sööksin jõuluks verikäkki

              kahjuks aga tükkmaad vähem,
              seega jõuluks busto lähen

              Comment

              • bubba
                Õpihimuline Mängur
                • Feb 2009
                • 434

                #8
                Re: Jõululuulenurk!!!!!

                Põdral maja flopist käes,
                väikselt blaindilt ringi vaatab,
                jänes betib kõigest väest,
                turnist seisma jääb.
                Kopp, kopp, checkin veel,
                äkki jänku betib veel,
                jänes lõksu kuku sa,
                anna chipid ka.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Jõululuulenurk!!!!!

                  see kopeeritud luuletus mupsiku PN allkirjast. vahele jäid!

                  Comment

                  • bubba
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 434

                    #10
                    Re: Jõululuulenurk!!!!!

                    ei ole , HV foorumist on hoopis! :D

                    Comment

                    • kardaanirist
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 3675

                      #11
                      Re: Jõululuulenurk!!!!!

                      [YOUTUBE]5eY6b6Pfpw8[/YOUTUBE]

                      Comment

                      • bubba
                        Õpihimuline Mängur
                        • Feb 2009
                        • 434

                        #12
                        Re: Jõululuulenurk!!!!!

                        lol , päris hea :D

                        Comment

                        • mupsik
                          Julm Donk
                          • Sep 2009
                          • 96

                          #13
                          Re: Jõululuulenurk!!!!!

                          Nõksa ropp

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Jõululuulenurk!!!!!

                            haha

                            Comment

                            Working...