Abi vaja arutluse kirjutamisel

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oitarvi
    Vana Tegija
    • Jan 2009
    • 1231

    #1

    Abi vaja arutluse kirjutamisel

    Oleks veidikene abi vaja ühe eriskummalise arutluse kirjutamisel. Kui kellelgi on häid mõtteid/ideid siis võiksite jagada, et millest täpselt kirjutada. Teemaks on "Kodaniku ühiskond kasvatab demokraatlikult vajalikke väärtusi".

    Tänud.
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #2
    Re: Abi vaja arutluse kirjutamisel

    Kodanikuühiskond?
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • oitarvi
      Vana Tegija
      • Jan 2009
      • 1231

      #3
      Re: Abi vaja arutluse kirjutamisel

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Kodanikuühiskond?
      Jep. Vabandust kirjavea pärast.

      Comment

      Working...