Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Pidin ikka seda kommentaari tsiteerima. Miks sa üldse uksetaha lähed? Mida sa teed seal? Küsid, et peksad last w? Kui ta peksab siis mis sa ise arvad, et mis ta sulle ütleb? See on pm. sama kui hästi karm isa küsib oma 16 aastaselt pätistunud poisilt, kes imeb koni iga nurga taga: "Poiss sa suitsu teed w?". Mis sa arvad, et mis poiss ütleb?
Käi käi seal ukse taga. Kui peksabki last ja mendi kutsud (hea tegu) siis tekitad lihtsalt omale "lisasekelduse". Selle oleksid saanud ka anonüümselt ära teha. Kui last ei peksa ja mendi kutsud ning siis kas julged ikka tollele vanale tänaval silma ka vaadata? PM keerad ise endale igatpidi sitta üritades olla "aus kodanik". Tee enne kindlaks, et kas ikka on asi nii hull ja kui ei viitsi siis tõmba anonüümselt kõne peale.
Su 'case' on suht solid aga tegelt on ikka väga värdjaid naabreid ka. Mitte just häiriviad vaid just neid, kes iga sitase piiksu peale hakkad asju ette kujutama. Mul endal all miski lollakas vanamees, kes kaks korda üleval käinud, et "oh miskid paugud käivad". Pauguks oli siis see ,et liigutasin parketi peal arvuti tooli. Täielik väärakas. PM trepikojas tegin selgeks, et kutsu ment kui tahad, et ma ei ole lärmand ega midagi, niipalju võin teha, et vaiba panen aga kui ikka häriib ehita omale uus lagi.
Muidugi kirsiks tordi peal on viimane nädal. kui sellel samal vanal lendas eelmise kolmapäeva öösel vist miski mutter ajust minema ja all hakkas öösel kell 4 räige sõda pihta ja mis kestnud tänaseni. Tegelt eile oli esimene "vaikne" õhtu. Ennast sellised asjad ei häiri v.a. juhul kui inimene ise ****. Muidu ei mõtleksi midagi teha aga seekord korra mõtlesin, et lähen põhimõtte pärast alla aga ei teinud seda ka. Kasutan järgmine kord seda lihtsalt trumbina.
Sõbra õel selline haige naaber, kes tuli iga tooli liigutamise peale üles. Siis sõber viis oma koera õe juurde ja kohe vanamees üleval, et koer käib. Teisel sõbral vanamees uksetaga kui vaatab telekat peale 23:00 jne. Suht haigeid inimesi on olemas ja seetõttu ärge ise ka üle reageerige iga pisiasjal.
Aa naabritega üks lahe seik. Tellisin omale logitech z-5500 kõlarid ja need tulid kohale laupäeva hommikul kell 9:00. Viskasin kohe arvuti taha, vist oli väiek pohmell ka ja hakkasin testima. Õde kõrval toas magas. No keerasin põhja ja jube tümps. Pokserid olid ainult jalas ning hakkasin tuba koristama. Ühel hetkel pööran selja ja vaatan naaber uksetaga. Ja see ei olnud isegi meie maja vaid KÕRVAL maja naaber. Siis hakkas sõimama, et kutsub politsei jne. Oi kuidas katus pealt ära lendas ja ikka karjusin kui metslane, et sina ei tule minu majja ilma mu loata, et kutsun sulle ise politsei. Vanamutil ka hirmust silmad suured kui tõllarattad ja põgenes kohe koridori ning võtts vaiksemalt ning viimased sõnad olidki "aga pane siis palun aken kinni" ja kadus.
Õde kõrvaltoas üles ei ärganud ja kui läks esmaspäeva hommikul tööle said sama naabriga teepeal kokku. Naaber siis õele räägib, et sa ikka vaata, mis su vend kodus teeb. On üksinda laupäeval kodus ja siis muss põhjas. Et tema ikka oli teda natuke noomimas käinud ja tülli läinud aga ei taha eriti naabritega tülitseda. Seega proovi ikka silm peal hoida jne. Õde midagi ei ölenud aga muigas, et misasja. Et ta magas iski 10 meetrit eemal ja midagi ei kuulnud ning siis miski kõrvalmaja naaber tleb mölisema :)
EDIT: aa ja potsatajaga nõus. kui ma oleks isa ja keegi vend tuleks uksetaga, et mis peksad last w. saadaks kohe perse ning kui ta peaks mendi kutsuma siis järgmine kord saab selline värdjas lõuga.
PS! Ei oel vägivaldne inimene aga nimetan seda oma nime ja pere mustamiseks ning siin võib juba füüsilist hoiatust kasutada. Siis mendil ka asjaeest tulla ehk.
Algselt postitas Purz
Vaata postitust
Pidin ikka seda kommentaari tsiteerima. Miks sa üldse uksetaha lähed? Mida sa teed seal? Küsid, et peksad last w? Kui ta peksab siis mis sa ise arvad, et mis ta sulle ütleb? See on pm. sama kui hästi karm isa küsib oma 16 aastaselt pätistunud poisilt, kes imeb koni iga nurga taga: "Poiss sa suitsu teed w?". Mis sa arvad, et mis poiss ütleb?
Käi käi seal ukse taga. Kui peksabki last ja mendi kutsud (hea tegu) siis tekitad lihtsalt omale "lisasekelduse". Selle oleksid saanud ka anonüümselt ära teha. Kui last ei peksa ja mendi kutsud ning siis kas julged ikka tollele vanale tänaval silma ka vaadata? PM keerad ise endale igatpidi sitta üritades olla "aus kodanik". Tee enne kindlaks, et kas ikka on asi nii hull ja kui ei viitsi siis tõmba anonüümselt kõne peale.
Su 'case' on suht solid aga tegelt on ikka väga värdjaid naabreid ka. Mitte just häiriviad vaid just neid, kes iga sitase piiksu peale hakkad asju ette kujutama. Mul endal all miski lollakas vanamees, kes kaks korda üleval käinud, et "oh miskid paugud käivad". Pauguks oli siis see ,et liigutasin parketi peal arvuti tooli. Täielik väärakas. PM trepikojas tegin selgeks, et kutsu ment kui tahad, et ma ei ole lärmand ega midagi, niipalju võin teha, et vaiba panen aga kui ikka häriib ehita omale uus lagi.
Muidugi kirsiks tordi peal on viimane nädal. kui sellel samal vanal lendas eelmise kolmapäeva öösel vist miski mutter ajust minema ja all hakkas öösel kell 4 räige sõda pihta ja mis kestnud tänaseni. Tegelt eile oli esimene "vaikne" õhtu. Ennast sellised asjad ei häiri v.a. juhul kui inimene ise ****. Muidu ei mõtleksi midagi teha aga seekord korra mõtlesin, et lähen põhimõtte pärast alla aga ei teinud seda ka. Kasutan järgmine kord seda lihtsalt trumbina.
Sõbra õel selline haige naaber, kes tuli iga tooli liigutamise peale üles. Siis sõber viis oma koera õe juurde ja kohe vanamees üleval, et koer käib. Teisel sõbral vanamees uksetaga kui vaatab telekat peale 23:00 jne. Suht haigeid inimesi on olemas ja seetõttu ärge ise ka üle reageerige iga pisiasjal.
Aa naabritega üks lahe seik. Tellisin omale logitech z-5500 kõlarid ja need tulid kohale laupäeva hommikul kell 9:00. Viskasin kohe arvuti taha, vist oli väiek pohmell ka ja hakkasin testima. Õde kõrval toas magas. No keerasin põhja ja jube tümps. Pokserid olid ainult jalas ning hakkasin tuba koristama. Ühel hetkel pööran selja ja vaatan naaber uksetaga. Ja see ei olnud isegi meie maja vaid KÕRVAL maja naaber. Siis hakkas sõimama, et kutsub politsei jne. Oi kuidas katus pealt ära lendas ja ikka karjusin kui metslane, et sina ei tule minu majja ilma mu loata, et kutsun sulle ise politsei. Vanamutil ka hirmust silmad suured kui tõllarattad ja põgenes kohe koridori ning võtts vaiksemalt ning viimased sõnad olidki "aga pane siis palun aken kinni" ja kadus.
Õde kõrvaltoas üles ei ärganud ja kui läks esmaspäeva hommikul tööle said sama naabriga teepeal kokku. Naaber siis õele räägib, et sa ikka vaata, mis su vend kodus teeb. On üksinda laupäeval kodus ja siis muss põhjas. Et tema ikka oli teda natuke noomimas käinud ja tülli läinud aga ei taha eriti naabritega tülitseda. Seega proovi ikka silm peal hoida jne. Õde midagi ei ölenud aga muigas, et misasja. Et ta magas iski 10 meetrit eemal ja midagi ei kuulnud ning siis miski kõrvalmaja naaber tleb mölisema :)
EDIT: aa ja potsatajaga nõus. kui ma oleks isa ja keegi vend tuleks uksetaga, et mis peksad last w. saadaks kohe perse ning kui ta peaks mendi kutsuma siis järgmine kord saab selline värdjas lõuga.
PS! Ei oel vägivaldne inimene aga nimetan seda oma nime ja pere mustamiseks ning siin võib juba füüsilist hoiatust kasutada. Siis mendil ka asjaeest tulla ehk.

Comment