Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Kui näen teda online siis küsin.
Ei tohiks tõesti.Samas see on seal 150k käe sample,dunno.Ta mängib üle 100k käe kuus tavaliselt.
Ma tean ainult seda,et ta võtab spets NL100ja jaoks ise coachingut pole kunagi küsinud,et miks seal BE,aga kui näen kindlasti küsin.
Kui näen teda online siis küsin.
Ei tohiks tõesti.Samas see on seal 150k käe sample,dunno.Ta mängib üle 100k käe kuus tavaliselt.
Ma tean ainult seda,et ta võtab spets NL100ja jaoks ise coachingut pole kunagi küsinud,et miks seal BE,aga kui näen kindlasti küsin.
Comment