*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #1621
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Ühikarottide Liina, oled see tõesti sina?
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • JohnnyDolce
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2009
      • 454

      #1622
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      Ouch, väga kuum. Poleks uskunud, et Argentiinas selline asi ära ei tsensuurita.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #1623
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Kui keegi uurida tahab, siis siin on ment52-e blog: http://ment52.livejournal.com/

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1624
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          Vaatasin, et PN foorumi tegi ka uuenduse: http://ee.pokernews.com/pokkerifoorum/. Mis sellest arvate?

          Siis tegelt tahtsingi küsida enda foorumi kohta. Nädalake on möödas ja kuidas foorum tundub? Ma ise olen väga ära harjunud ja vanat enam ei mäletagi lol.

          Siis mitteametliku infona annan teada, et leidsime lenC'iga vist lastekodu annetustele lahenduse (lenC veel uurib paari asja ja konsulteerima ka Tarmonaatoriga) ja heal juhul saab suurem osa probleemist lahendatud võib-olla isegi täna. Lisaks peaks ilmuma täna uus ESTPatricku video, mõne päeva pärast Soouni ja TIGRANO video ning kui suudan leida aega siis ka Atsetooni HUSNG-de meistriteos. Need esmased daatumid, mis võivad kõikuda (ESTPatricku video jõuab täna kindlalt üles).

          Ning lisaks tahaksin tutvustada teile meie foorumi pokerhand.org tüüpi HH converterit: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/hands. Käsi saab seal kommenteerida üldiselt kui ka tänavate kaupa (peab olema sisselogitud). Palusin Tim'il teha HH konverteri formaat ka meie foorumi jaoks ning lubas teha. Seega on lähiajal (ei oska öelda kui kiirelt, maybe nädal, maybe kuud) ka meie foorumile oma konverter. See on siis "näpuga katsutavatest" asjadest kõik.

          Kui suudame lenC'iga jõuluannetuse asja lõpuni viia siis saabun tagasi foorumi todo listi juurde ning tahaksin võtta esmaseks kaheks prioriteediks:
          a) moderaatorite lisamine
          b) skinnide lisamine

          Panin OT-sse kuna tuli tuju kirjutada. Täpsemad infot siis kui teod tehtud ja uudised pealehel tegudest.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #1625
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!!!
            BLOGIDEST POHHUI :D


            PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #1626
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              foorum meeldib rohkem, blogide süsteemi pole süvenenud, ei näe vajadust ka.
              superluks on.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #1627
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                tuli topelt, seega ütlen midagi asjalikku. http://www.lyricstraining.com/index.php lahe sait
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #1628
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Tigrano, su blogis kommenteerida ei saa, seega küsin siin:
                  Kuhu sa sihid? Mida tähendab, tsiteerin, "kõik materiaalsed väärtused kaotavad järjest rohkem tähtsust, muutes tegevused järjest rohkem spirituaalseks."
                  Vaatasin seda sinu postitatud videot, ning ainuke, mis ma nägin sealt, on puhas iroonia.
                  Keegi on filminud enda paljast ülakeha, käes küünal, editinud enda videole külge tundmatus keeles mp3 faili ning filminud seda Euronicsist ostetud videokaameraga ning postitanud tulemuse YouTube.

                  Palun valgusta mind ka.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1629
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    PN foorum on küll nüüd minu jaoks surnud, krt ma ei saa seal enam üldse süsteemile pihta. keegi ütles kuskil hästi, et nyyd on võimalus Pokkerikooli foorumil kliente juurde saada.
                    Meie foorumis ma ei saa isegi aru, et midagi muutunud on, peale selle, et Leitsi Jalgade banner vilgub.
                    Last edited by pikk28; 22.12.10, 08:01.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #1630
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                      PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      BLOGIDEST POHHUI :D


                      PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!
                      +miljon pmst:(

                      Aga samas kui ei muutu siis ei muutu. Rankale tahaks mainida ka veel seda ,et ta ei unustaks teha seda supernova/supernova elite teemat. Ehk need kes siis plaanivad 2011 teha.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1631
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        BLOGIDEST POHHUI :D

                        PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!
                        kiidan. ehk siis +1

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #1632
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          minu arvates on muutus olnud igati positiivne ning strateegia osas on ikka palju rohkem sõnavõtte.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1633
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            avastasin yksp2ev et teatud toitudes on ollivid jube head asjad ikka ..

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #1634
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                              PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!!!
                              BLOGIDEST POHHUI :D


                              PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!PÄEVIKUD TAGASI!!!!!!!!!!!!!!!
                              coca sul blog olemas nüüd saad veel 1 teha facespookis ja orksis kuulutad kah oma pokkeri asju lisaks lisad msni,skype nime taha kui miskit jälle juhtub. On tõesti vaja veel päevikut? Aga mine twiidi oma murest ehk keegi ei tea.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #1635
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas lebovend Vaata postitust
                                Tigrano, su blogis kommenteerida ei saa, seega küsin siin:
                                Kuhu sa sihid? Mida tähendab, tsiteerin, "kõik materiaalsed väärtused kaotavad järjest rohkem tähtsust, muutes tegevused järjest rohkem spirituaalseks."
                                Vaatasin seda sinu postitatud videot, ning ainuke, mis ma nägin sealt, on puhas iroonia.
                                Keegi on filminud enda paljast ülakeha, käes küünal, editinud enda videole külge tundmatus keeles mp3 faili ning filminud seda Euronicsist ostetud videokaameraga ning postitanud tulemuse YouTube.

                                Palun valgusta mind ka.
                                Mul mingit spämmi tuleb 10 maili päevas, sellepärst panin ammu juba tagasiside kinni ja pole aasta otsa bloginud ka.

                                Ma ei sihi kuhugi, katsu aru saada nagu kirjas on ja nagu lubasin, siis täiendan postitust (aga sinu rahustuseks, et mingi ettekujutus tekib, siis suund on selline, et näiteks ennem ei respectinud ühtegi autot peale mersu, siis nüüd võin rahus seatiga sõita) :) Videokaamera on neil väga hea, video on meelega selline tehtud, selline sinule näiv paljas ülakeha, küünal jne, on tegelikult spirituaalne tegevus ehk kõrgeim jooga tasand, nendel inimestel ei ole neid videos nähtud probleeme, isegei kui nad tegeleksid sarnaste tegevustega nagu meie on need tegevused nende jaoks ikkagi spirituaalsed, sest nad elavad teisel tasandil, sellest ei ole võimalik lihtsalt vaadates aru saada.

                                Comment

                                Working...