Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
ma ei tea kes sa oled aga kes sa olid TÜ Matemaatika majas 4 korrusel kell 13 siis igatahes Hittimisest, affiliatedest ja EV-st chickile jahuda on kyll imo -EV
Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Siit saate siis lugeda milleks EMTA võimeline on. Kuna miljonipettused ja muu kõrgem pilotaaž käib üle jõu, siis lähme kotime lihtsat, abivalmis inimest. Värdjad. http://www.delfi.ee/news/paevauudise....d?id=36776933
ma ei tea kes sa oled aga kes sa olid TÜ Matemaatika majas 4 korrusel kell 13 siis igatahes Hittimisest, affiliatedest ja EV-st chickile jahuda on kyll imo -EV
Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!
Homsel showmatšil võtavad teineteisest mõõtu meedia- ja rusikakangelased Tarmo “Lädra” Laane ning Bemmi-Kristjani hüüdnime teeninud Kristjan Kattai. Põhjus lihtne — tuleb välja selgitada, kumb mees siis ikkagi on tegijam!
Paide Taipoksi klubi korraldatav turniir toimub poksireeglite järgi. http://publik.delfi.ee/news/inimesed....d?id=36790239
Comment