*** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #886
    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

    Keegi Nimetasse või kuhugile ManU : Arsenali mängu vaatama ka täna ?



    Sidebet anyone ?
    Last edited by inward; 13.12.10, 14:12.

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #887
      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

      See go to last post nupp on küll imepisikene .. nagu telefoniga käiks foorumis :D Millimeetri täpsusega vajuta.

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #888
        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

        Tra võiks mingi polli teha, et päevikud alleks jääksid. Väga mage nihhujaa.

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #889
          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

          normal et eestis nii et kui oled vähikahtlusega ja haiglast öeldakse et nojah.. esimene vaba aeg on 2 kuu pärast

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #890
            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

            Tutvuseid vaja, viskad natuke pappi ka ja korras.

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #891
              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

              Algselt postitas Sass Vaata postitust
              normal et eestis nii et kui oled vähikahtlusega ja haiglast öeldakse et nojah.. esimene vaba aeg on 2 kuu pärast
              Käisid meestearstil (Punab?) ja arvab, et vähk?
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #892
                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                ei esimene aeg talle ongi 2 kuu p2rast... a ise arvan et on... googeldasin veits ja selliste symptomitega tuli igalt poolt aint 1 vastus vähk/kasvaja
                aga eks n2is.. ema mingil sõbranna sõber on tlnas arst.. 2kki saab selle juurde kuidagi tutvustega

                aga jah ei viitsi sellest rohkem eriti r22kida
                Last edited by Sass; 13.12.10, 15:23.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #893
                  Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                  Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                  Tra, kell 9 võeti elekter ära just olin turnasi mängima hakand, telefonil ka aku tühi et energiasse helistada teaks vähemalt kas on voolu tagasi oodata, proovisin läpakaga rõdu peal jope seljas kellegi wifit varastada aga sellel sai ka aku tühjaks. Kolme ajal tuli elekter tagasi, helistasin mis viga oli öeldi et plaanipärane hooldus ja maili peale on teavitatud. Korteriomanik mulle loomulikult teada ei andnud sellest, kuigi lepingus on punkt et ta peab viivitamatult teatama mulle kui midagi elektri/kommunikatsiooniga on. Minu mõistus ütleb et mul on õigus landlordilt raha turnade eest sisse nõuda nüüd. Kas siis lihtsalt buy inid/rebuyd või siis väärtuses prizepooli ja mängijate suhtes(ei oska täpselt väljendada). Pean vist tildilt küsima mingi ametlikumalt sorti paberi milliseid turnasi ma tol ajahetkel mängisin vms. Any thoughts?
                  LOL, oled ka mustaka elanik? :)

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #894
                    Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                    Algselt postitas Sass Vaata postitust
                    ei esimene aeg talle ongi 2 kuu p2rast... a ise arvan et on... googeldasin veits ja selliste symptomitega tuli igalt poolt aint 1 vastus vähk/kasvaja
                    aga eks n2is.. ema mingil sõbranna sõber on tlnas arst.. 2kki saab selle juurde kuidagi tutvustega

                    aga jah ei viitsi sellest rohkem eriti r22kida
                    Eriarsti juures on tavaliselt tasulisi aegu ka. Esimese visiidi eest on mõistlik südamerahu huvides paar sotti maksta.
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #895
                      Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                      seal on 5sotti visiit.. aga ju peab selle plekkima

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #896
                        Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                        Eestlane "C4SHB4CK" on douchebagist hit and runner. Alla 10 käe mängitud ja juhtusid sellised kaks kätt, peale viimast jooksis:

                        Hand #1
                        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1073196
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        Hero (BB): $102.00
                        BTN/SB: $69.00

                        Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with 8 9
                        BTN/SB raises to $3, Hero calls $2

                        Flop: ($6.00) 7 6 T (2 players)
                        Hero checks, BTN/SB bets $3, Hero requests TIME, Hero raises to $8, BTN/SB calls $5

                        Turn: ($22.00) A (2 players)
                        Hero requests TIME, Hero bets $14, BTN/SB raises to $58 all in, Hero calls $44

                        River: ($138.00) 8 (2 players - 1 is all in)

                        Final Pot: $138.00
                        Hero shows 8 9 (a straight, Ten high)
                        BTN/SB shows 9 A (a straight, Ten high)
                        Hero wins $68.75
                        BTN/SB wins $68.75
                        (Rake: $0.50)

                        Hand #2
                        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1073197
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        Hero (BTN/SB): $100.00
                        BB: $72.85

                        Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN/SB with Q K
                        Hero raises to $3, BB calls $2

                        Flop: ($6.00) 3 Q 5 (2 players)
                        BB checks, Hero bets $4, BB raises to $8, Hero requests TIME, Hero raises to $21, BB requests TIME, BB calls $13

                        Turn: ($48.00) 9 (2 players)
                        BB checks, Hero requests TIME, Hero bets $76 all in, BB calls $48.85 all in

                        River: ($145.70) A (2 players - 2 are all in)

                        Final Pot: $145.70
                        Hero shows Q K (a pair of Queens)
                        BB shows 9 K (a flush, Ace high)
                        BB wins $145.20
                        (Rake: $0.50)

                        View all 2 hands

                        Comment

                        • Makuz
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 214

                          #897
                          Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                          fuuuu, pokertime support on maailma kõige värdjam üldse, fck 4 päeva ootad oma boonust ja siis lihtsalt saadavad su põhimõtteliselt peesse ja ignoreerivad, lifetime tilt peal rskkkk
                          Last edited by Makuz; 13.12.10, 17:09.

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #898
                            Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                            täna on die hart 4 ärge unustage

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #899
                              Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                              vohvoh...väga hea et sa ütlesid :D

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #900
                                Re: *** DETSEMBRI OFFTOPIC *** VIIMANE AEG SUPERNOVA ELITE ÄRA TEHA!

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Eestlane "C4SHB4CK" on douchebagist hit and runner. Alla 10 käe mängitud ja juhtusid sellised kaks kätt, peale viimast jooksis
                                Mismõttes sa nii ütled? Nagu näha PTR-ist ja stacki järgi on tõenäoliselt tegu hobimängijaga, inimene võttis negatiivse ootusega gämbling shoti, et mängida ehk paar kätt oma iidoli ja tuntud Eesti PokkeriPro ranka666 'ga, kaart jooksis hästi, võitis ja otsustas, et tema ülesanne on täidetud - sai mängida rankaga ja isegi võitis. Millepärast ta douchebag on?

                                Comment

                                Working...