Ajendatud Helmpsi postist Diadema Dominating teemast võiksime teha aasta parimate valimised. Postitus oli:
Küsimused, mis tekkisid minul:
a) kategooriad
b) kuidas valime
Ma pakuks kategooriate puhul välja, et aasta parimad nii heas, kui ka halvas mõttes. Näiteks aasta parima teema puhul peaks olema kaks valikut. Üks siis tõesti parim teema heas mõttes, mis oli väga hariv, kasulik või muu selline. Näiteks: Pokkeri, söök ja tervislik eluviis ja aasta "halvim" siis kõige naljakam, läbikukkuvam vms. ja see oleks näiteks Diadema teema. Need mõlemad teemad olid näite teemad!!!! :)
Oleks selline halvim&parim süsteem hea? Kui jah (või isegi ei) siis mis kategooriad võiksid/peaksid olema?
****
Valimiste puhul ma ei oska head süsteemi tuua. See, et iga vend pommitab oma posti oma nominentida on väga änksa aga kui on 100 posti siis annab tulemusi kokku lüüa. Teine variant oleks, et määraks miskid pealikud (näiteks viis venda), jagama kasutajad kategooriasse (tähestiku järjekorras) ja iga pealik on oma tähestiku vahemiku boss, korjab neilt kokku tulemused ja siis esitab need lõputeemasse. Kus siis teeme tulemused või võtame alles siis hunniku nominente ning teeme foorumisisese polli.
Ootan arvamusi, kas on üldse mõtet sellist üritust teha ja kuidas seda peaks tegema.
Algselt postitas Helmps
Vaata postitust
a) kategooriad
b) kuidas valime
Ma pakuks kategooriate puhul välja, et aasta parimad nii heas, kui ka halvas mõttes. Näiteks aasta parima teema puhul peaks olema kaks valikut. Üks siis tõesti parim teema heas mõttes, mis oli väga hariv, kasulik või muu selline. Näiteks: Pokkeri, söök ja tervislik eluviis ja aasta "halvim" siis kõige naljakam, läbikukkuvam vms. ja see oleks näiteks Diadema teema. Need mõlemad teemad olid näite teemad!!!! :)
Oleks selline halvim&parim süsteem hea? Kui jah (või isegi ei) siis mis kategooriad võiksid/peaksid olema?
****
Valimiste puhul ma ei oska head süsteemi tuua. See, et iga vend pommitab oma posti oma nominentida on väga änksa aga kui on 100 posti siis annab tulemusi kokku lüüa. Teine variant oleks, et määraks miskid pealikud (näiteks viis venda), jagama kasutajad kategooriasse (tähestiku järjekorras) ja iga pealik on oma tähestiku vahemiku boss, korjab neilt kokku tulemused ja siis esitab need lõputeemasse. Kus siis teeme tulemused või võtame alles siis hunniku nominente ning teeme foorumisisese polli.
Ootan arvamusi, kas on üldse mõtet sellist üritust teha ja kuidas seda peaks tegema.
TC
Comment