Tallinna kasiinosaar?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #1

    Tallinna kasiinosaar?

    Ammu juba üleval siuke värk meedias,täna reporteris ka vaatasin,et varsti arutatakse juba loa üle jne.
    Öeldi,et vegase tasemel kasinnid jne.
    Mis kuulnud olete sellest ja mis arvate?
  • muhkLionu
    Grinder
    • Jan 2009
    • 522

    #2
    Re: Tallinna kasiinosaar?

    Kasiinod on saatanast! Aga kui sommid, rootslased ja venelased tulevad siia oma raha maha jätma, siis olgu pealegi.

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #3
      Re: Tallinna kasiinosaar?

      Majandusele väga hea imo.

      Comment

      • rasmer
        Vana Tegija
        • Oct 2009
        • 1306

        #4
        Re: Tallinna kasiinosaar?

        Oleks tore, aga praegu veel ikka ulme valdkonda kuuluv mõte.

        Comment

        • krayzie
          Grinder
          • Oct 2008
          • 706

          #5
          Re: Tallinna kasiinosaar?

          saare mõttel oleks jumet kui tallinnas poleks võimalik sellises suuruses meelelahutuskeskust ehitada, kas siis ruumi puudusel või kinnisvarahindade tõttu. kuna aga maahinnad on kriisi tõttu meeldivalt odava(ma)d tundub minule see saare ehitamise idee parajalt ajuvaba, eriti arvestades seda projekti juhtivaid isikuid.

          „Kui ehitada Eesti moodi, siis läheks maksma 40 miljardit, kuid minu moodi tehes saaks kahe miljardiga hakkama,” valgustas Sults

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: Tallinna kasiinosaar?

            See on ühe sõgeda kinnisidee, millel reaalsusega suurt pistmist pole, ma isegi ei tea, miks keskerakond seda möga soosib, selle asemel, et tal suu kinni panna.
            mida krdit teab üks hull kunstikooli direktor kasiinondusest ja sedavõrd mastaapsetest arendustest üldse...

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #7
              Re: Tallinna kasiinosaar?

              Kreenholmi teema käimaminekut usun kordi rohkem:

              Comment

              • Keldrimees
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 69

                #8
                Re: Tallinna kasiinosaar?

                Kui ehitada Eesti moodi, siis läheks maksma 40 miljardit, kuid minu moodi tehes saaks kahe miljardiga hakkama,” valgustas Sults

                Ei tea kuidas tema moodi ehitamine siis on? papist seinad ja krohv peale?


                Saar oleks ülikõva küll ,peaasi et piisavalt balla oleks ,et rahvas igalpoolt kohale vooriks. Kõige rumalam oleks see kui selline projekt tehtaks tagasihoidliku eelarvega ja jääks liiga tavaliseks ja vähetuntuks.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #9
                  Re: Tallinna kasiinosaar?

                  Väga tark mõte. Kindlasti saab ka teostatud.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • LuuK
                    Vana Tegija
                    • Dec 2008
                    • 1138

                    #10
                    Re: Tallinna kasiinosaar?

                    Enne tehku prooviks Kalevipoeg ära :)

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #11
                      Re: Tallinna kasiinosaar?

                      Mõned tema laulud on head aga see on ka kõik..

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #12
                        Re: Tallinna kasiinosaar?

                        eestlane on joodikrahvas hõk...ei tegelt ebareaalne idee ja kahjulik ka elukutselisele pokkerimängijale. Küll aga võiks enamus urka kasinne kinni panna ja teha tallinna üks suur kasiino ala 3 kordne ja ikka kesklinna.

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #13
                          Re: Tallinna kasiinosaar?

                          plaanid olid teha ahtri tn suur ja uhke, aga masu tuli peale.......

                          Comment

                          Working...