Ammu juba üleval siuke värk meedias,täna reporteris ka vaatasin,et varsti arutatakse juba loa üle jne.
Öeldi,et vegase tasemel kasinnid jne.
Mis kuulnud olete sellest ja mis arvate?
Öeldi,et vegase tasemel kasinnid jne.
Mis kuulnud olete sellest ja mis arvate?
Comment