Keegi teab Tallinnas mingit vip-sauna või mingit ägedat place, kus oleks mullikas, saun, tsill ruum? Oleks vaja ühele inimesele sünnipäevaks üllatus teha.. See kalev spa vipikas tundub ka päris okey - http://www.real24.ee/virtuaaltuur/ka...vip1_vip1.html , aga kuskil olen näinud nagu veel lahedamat kohta...mõnes kesklinna hotellis kõige kõrgemal korrusel miljoni vaatega - oskab keegi midagi sellisele kirjeldusele vastata?
Kalev Spa omas käidud korduvalt. Muidu solid koht, aga kui üle 6 inimese pidu, siis on juba crowded seal.
Kõige mõtekam on, et lähed toorelt kohale ja nõuad "Palun näidake sauna" Potensiaalne klient ikkagi....Oma silmaga ära nähes on teine asi, kui netist piltide põhjal või kellegi jutu järgi minna vms. Olümpsis mahub vabalt mingi 10+ ära.
plz..siin ei ole vaja rääkida, mis wsop-l juhtub. Kui soov end väljendada, siis palun kasutage hoiatusega spoilereid. Sassi postist sain kohe aru, mis oli juhtunud, kuigi ise polnud veel jõudnud vaatama hakata.Tänan!
Eestlaste vastu on ikka hea pokkerit mängida. Sattusin mingi kaasmaalasega HUSNG'd tegema ja tüüp pani sellist metat mulle, et midagi hullu. Hakkas asju nii ette kujutama, et lõpuks callis mind high-cardiga kah maha...
Comment