*** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #16
    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

    Kellegil see lucid dreaming on välja tulnud korralikult muidu ? Kunagi pool aastat tagasi üritasin, aga tulemused jäid kesiseks...Kui see korraikult välja tuleks peaks see väga kõva olema.. Sellest võiks isegi eraldi teema olla imo.

    Comment

    • KeRRRt
      Grinder
      • May 2009
      • 774

      #17
      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

      hakkan ka spämmima

      Comment

      • low-flow
        Klubi Liige
        • Jul 2009
        • 1208

        #18
        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Kellegil see lucid dreaming on välja tulnud korralikult muidu ? Kunagi pool aastat tagasi üritasin, aga tulemused jäid kesiseks...Kui see korraikult välja tuleks peaks see väga kõva olema.. Sellest võiks isegi eraldi teema olla imo.
        Üsna hea ülevaade ja näited kogu protsessist ja selle õppimisest:
        A complete guide to the different ways to induce lucid dreamingDream lucidity is the awareness that you are dreaming.


        Ise teooriaga enne selle lugemist väga kursis polnud, aga juhuslikult on tõenäoliselt kõigil inimestel see paar korda õnnestunud. Eriti just hommikustel kellaaegadel.

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #19
          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

          Lucid dream on ikka kuradima fun asi :D.
          Käisin naabril külas :D. Siis ükskord teleportisin ennast läbi peegli playboy mansionisse(funfun). Tegelen fotograafiaga ja üks uni tahtsin aerofotosi teha. Sirutasin siis käe välja nagu superman ja lendasin linna kohal ringi. Vahepeal läks kõht tühjaks ja lendasin burksiputka juurde.

          Nii faking rändom asju saab ikka unes teha :P.

          Kui olen unenäos siis vaatan tavaliselt kella. Iga kord kui pea ära pöörad ja uuesti vaatad siis kellaaeg on muutunud mitme tunni võrra. Aitab ka kui hoiad nina kinni ja saad vabalt läbi nina hingata.

          Kõige raskeb on muidugi rahulikuks jääda kui oled aru saanud, et lucid dream. Ma hakkan tavaliselt koha peal ringi keerutama kui liiga ekstaasis olen. Vahepeal see ei tööta ja kukun plaktsi vastu maad nagu joodik ja ärkan ülesse.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #20
            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
            Lucid dream on ikka kuradima fun asi :D.
            Käisin naabril külas :D. Siis ükskord teleportisin ennast läbi peegli playboy mansionisse(funfun). Tegelen fotograafiaga ja üks uni tahtsin aerofotosi teha. Sirutasin siis käe välja nagu superman ja lendasin linna kohal ringi. Vahepeal läks kõht tühjaks ja lendasin burksiputka juurde.

            Nii faking rändom asju saab ikka unes teha :P.

            Kui olen unenäos siis vaatan tavaliselt kella. Iga kord kui pea ära pöörad ja uuesti vaatad siis kellaaeg on muutunud mitme tunni võrra. Aitab ka kui hoiad nina kinni ja saad vabalt läbi nina hingata.

            Kõige raskeb on muidugi rahulikuks jääda kui oled aru saanud, et lucid dream. Ma hakkan tavaliselt koha peal ringi keerutama kui liiga ekstaasis olen. Vahepeal see ei tööta ja kukun plaktsi vastu maad nagu joodik ja ärkan ülesse.
            sick :D

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #21
              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Relamz Vaata postitust
              Lucid dream on ikka kuradima fun asi :D.
              Käisin naabril külas :D. Siis ükskord teleportisin ennast läbi peegli playboy mansionisse(funfun). Tegelen fotograafiaga ja üks uni tahtsin aerofotosi teha. Sirutasin siis käe välja nagu superman ja lendasin linna kohal ringi. Vahepeal läks kõht tühjaks ja lendasin burksiputka juurde.

              Nii faking rändom asju saab ikka unes teha :P.

              Kui olen unenäos siis vaatan tavaliselt kella. Iga kord kui pea ära pöörad ja uuesti vaatad siis kellaaeg on muutunud mitme tunni võrra. Aitab ka kui hoiad nina kinni ja saad vabalt läbi nina hingata.

              Kõige raskeb on muidugi rahulikuks jääda kui oled aru saanud, et lucid dream. Ma hakkan tavaliselt koha peal ringi keerutama kui liiga ekstaasis olen. Vahepeal see ei tööta ja kukun plaktsi vastu maad nagu joodik ja ärkan ülesse.
              ei teadnud isegi, et seda nii nimetatakse, küll aga olen palju "treeninud" ja harjutanud ning tuleb isegi väga kenasti välja, eriti selliste veits õudsate unenägudega, kus justkui ehmatan end üles, aga saan viimasel hetkel aru, et uni ja lasen edasi. põhi teemaks on mul teadlikult lendamine, viimane kord siis tulid tartu kaubamaja ees mingid kaagid kallale ja tahtsid tühjaks teha, mis seal ikka, lendasin kaupsi katuse äärele istuma ja itsitama..

              Comment

              • teerajaja
                Grinder
                • Feb 2009
                • 815

                #22
                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                Päris huvitavaid asju võib tõesti toimuda ja suuta teha. Aga liiga tihti siis minuarust võib lõpuks ära kammima hakata, näiteks see halvatuse tunne ei ole üldse meeldiv. Ma olen näiteks üldse selline et loen päevi millal ei ole näinud/mäletanud unenägu kui neid et millal küll näinud olen. Väga harva ei mäleta ja seda lucid dreamingut proovisin palju sõjaväe ajal kui pidi vara magama minema :D

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #23
                  Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                  mis mõttes vara ma olin õnnelik kui sai magama sest ööse pidi nagunii rahmima ringi ja peale rasket päeva vaja puhata või te sikutasite üksteise riistu sõjaväes ainult?

                  Comment

                  • teerajaja
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 815

                    #24
                    Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                    Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                    mis mõttes vara ma olin õnnelik kui sai magama sest ööse pidi nagunii rahmima ringi ja peale rasket päeva vaja puhata või te sikutasite üksteise riistu sõjaväes ainult?
                    Peale noorteaega polnud küll väga mingeid tülitamisi kasarmus uneajal. Ja 22 on üsna varajane aeg.

                    Comment

                    • Relamz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1467

                      #25
                      Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                      Sõbra sõber(lol) tegeles ka lucid dreamiga. Iga hommik kui ärkas võttis kapi pealt vihiku ja kirjutas unenäo ülesse. Ärkas siis jälle hommikul ja kirjutas ägeda unenäo stoori vihikusse. Siis äkitselt ärkas uuesti ülesse ja vaatas vihikusse...tühjus. Hakkas liiga ära kammima ja lõpetas sellega tegelemise ära :P.

                      Comment

                      • Keldrimees
                        Julm Donk
                        • Feb 2010
                        • 69

                        #26
                        Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                        Novembri offtopicu nimi tuli ju vara ära " Stars on näpitud "

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #27
                          Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                          Sõbra sõber(lol) tegeles ka lucid dreamiga. Iga hommik kui ärkas võttis kapi pealt vihiku ja kirjutas unenäo ülesse. Ärkas siis jälle hommikul ja kirjutas ägeda unenäo stoori vihikusse. Siis äkitselt ärkas uuesti ülesse ja vaatas vihikusse...tühjus. Hakkas liiga ära kammima ja lõpetas sellega tegelemise ära :P.
                          kuna ta sulle seda rääkis siis kui Inception kinno tuli?

                          Comment

                          • Relamz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1467

                            #28
                            Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                            Üle poole aasta tagasi.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #29
                              Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                              Jah seda ma olen ka lugenud, et unenägusi peab üles hakkama kirjutama..mida hetkel teengi. No kuradi sürrealistlikud on ikka.:D. Ja kui sul ala 1kuu unenäod on kõik kirjas kuskil kaustas, siis mingist hetkest unenäo tegevused hakkavad korduma ja see aitab ka kaasa sellele nö "Become aware, that you are dreaming". Kõikvõimalikud mp3 on ka olemas, mis aitavad seda luua. Kunagi oli üks väga huvitav mp3 ld, mingi tüüp rääkis(ookeani kohin ja siis veidrad helidega). Pmst poole jutu peal, kui ta ütleb, et sa jääd magama(eeldades, et sa oled keskendunud terve see aeg) siis sa jäädki, ja ärkad üles, siis kui ta rääkima hakkab. Sick sick.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #30
                                Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***

                                Ei jõua seda porni kõike üles kirjutada

                                Comment

                                Working...