Re: *** NOVEMBRI OFFTOPIC ***
Kellegil see lucid dreaming on välja tulnud korralikult muidu ? Kunagi pool aastat tagasi üritasin, aga tulemused jäid kesiseks...Kui see korraikult välja tuleks peaks see väga kõva olema.. Sellest võiks isegi eraldi teema olla imo.
Kellegil see lucid dreaming on välja tulnud korralikult muidu ? Kunagi pool aastat tagasi üritasin, aga tulemused jäid kesiseks...Kui see korraikult välja tuleks peaks see väga kõva olema.. Sellest võiks isegi eraldi teema olla imo.
Comment