Mis teeksid kui Omanik on ret?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #31
    Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

    oot wtf, kui tyyp ei maksa ei tohi ma teda nahhui visata oma enda korterist?

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #32
      Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      oot wtf, kui tyyp ei maksa ei tohi ma teda nahhui visata oma enda korterist?
      Jah.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #33
        Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

        cool .... scammeritele midagi siis :D

        Comment

        • minbetmillionaire
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2010
          • 363

          #34
          Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          Ma pole nii naljakat lugu ammu näinud.
          Üüriline teatas aga, et temal rahhi pole, lisaks võiksin mina talle maksta, sest igakuisel arvel on ka mingid holduskulud, mis tema hinnangul on õigusvastased jms pläma.
          äkki mõtles remondifondi, seda ei peagi üürnik defauldis maksma

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #35
            Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

            uuri välja kus elab, kasuta googlet vm. kui teada ei saa siis tee ametlikult.

            Comment

            • masterpuppet
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2094

              #36
              Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

              Algselt postitas kilu6 Vaata postitust
              Suuline leping on ka leping. Kuidas raha maksid? Sulas või jäi mingi jälg ka järgi ikka. Kui saab kindlaks teha, et oled perioodiliselt raha maksnud, siis oli teil suuline leping.

              Kui selgub, et teil oli leping, siis vastavalt võlaõigusseadusele saab lepingu lõpetada kolmekuulise etteteatamistähtajaga. Saad ähvardada omanikku sellega, et lähed üürivaidluskomisjoni. Omaniku vastuargument seal on siiski, et oled lepingut rikkunud, kuna teil ei olnud kokku lepitud peo pidamine vms.

              Kui oled kulutanud vett, siis selge, et kõik tuleb kinni maksta. Üürniku esmane kohustus on koheselt teavitada omanikku igasugusest rikkest ja teha kõik et see rike saaks kõrvaldatud. Kui seda teinud ei ole, siis plekid.

              Kui oled mingit remonti teinud vms, siis see läheb tasaarveldusena arvesse ainult juhul, kui oled omaniku nõusoleku saanud enne remondi tegemist.

              ----
              § 312. Tähtajatu üürilepingu korralise ülesütlemise tähtajad

              (1) Kinnisasja, elu- või äriruumi, laevakinnistusraamatusse kantud laeva ja Eesti õhusõidukite registrisse kantud õhusõiduki üürimise puhul võib kumbki lepingupool tähtajatu üürilepingu üles öelda, teatades sellest ette vähemalt kolm kuud.

              (2) Möbleeritud tubade ja eraldi üüritud parkimisplatside, garaažikohtade ja muu taolise üürimise korral võib tähtajatu üürilepingu üles öelda, teatades sellest ette vähemalt üks kuu.

              Ühe olulise sätte järtsid veel lisamata, mis on aluseks.


              § 274. Eluruumi üürilepingu vormi mõju lepingu tähtajale

              Kui eluruumi üürilepingut tähtajaga üle ühe aasta ei ole sõlmitud kirjalikus vormis, loetakse leping sõlmituks tähtajatult, kuid sellist lepingut ei või üles öelda selliselt, et leping lõpeks varem kui ühe aasta möödumisel eluruumi üürnikule üleandmisest

              ---

              Seega üürileping formaalselt veel kehtib ning sul on õigus omaabi korras "oma korterisse" sisse tungida ning oma asjad sealt välja ära võtta.
              Last edited by masterpuppet; 31.10.10, 09:19.

              Comment

              • STFU

                #37
                Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                Algselt postitas pwndre Vaata postitust
                tegelikult ilmus see ret neljapäeva õhtul korterisse ja võttis mu võtmed ja viskas ukse taha...
                mingi inimene tuleb sinujuurde ja viskab su uksetaha? jõusaali soovitaks minna..

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #38
                  Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                  Algselt postitas STFU Vaata postitust
                  mingi inimene tuleb sinujuurde ja viskab su uksetaha? jõusaali soovitaks minna..
                  Mis see aitab?

                  Comment

                  • STFU

                    #39
                    Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                    Mis see aitab?
                    mis see aitab? keegi tuleb sinu koju ja viskab su välja...ilmselgelt tuleb alustada endast

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #40
                      Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                      Algselt postitas STFU Vaata postitust
                      mis see aitab? keegi tuleb sinu koju ja viskab su välja...ilmselgelt tuleb alustada endast
                      Sellisel juhul soovitaksin minna poks/maadlus/muay/kick vms trenni, mitte jõusaali. Sealt saad 50cm kasutu biitsepsi endale.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #41
                        Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                        Selline küsimus:

                        Mul lõppes omanikuga leping kuu aega tagasi, aga mõlemad pikendamisest huvitatud ja ta pakkus välja, et kritseldame lepingus lihtsalt kuupäevad üle hilisemaks. Siiani pole seda teinud.

                        Esiteks kas on normaalne mõte ja teiseks kas peaks takka kiirustama sellega, et välistada mingisuguseid probleeme? Maksan muidu iga kuu ülekandega rendi, et sellist asja ei saa vast tekkida, et pole maksnud vms.

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #42
                          Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                          ma kirjutasin lepingu lõppu, et pikendatud selle kuup2evani sel kuup2eval .. ja mõlemate allkirjad

                          Comment

                          • STFU

                            #43
                            Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                            Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                            Sellisel juhul soovitaksin minna poks/maadlus/muay/kick vms trenni, mitte jõusaali. Sealt saad 50cm kasutu biitsepsi endale.
                            tõin suvalise näite....

                            Comment

                            • emmimees
                              Klubi Liige
                              • Aug 2010
                              • 2719

                              #44
                              Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                              Ma paneks üle kaalika ja kui see ei aita, siis kutsuks politsei kes tooks omaniku kohale või aitaks ukse maha murda kui mu asjad seal sees? Samas kui vanem puust uks on, peaks jõudma ise ka läbi joosta...

                              Comment

                              • ok2aa
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 1903

                                #45
                                Re: Mis teeksid kui Omanik on ret?

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Selline küsimus:

                                Mul lõppes omanikuga leping kuu aega tagasi, aga mõlemad pikendamisest huvitatud ja ta pakkus välja, et kritseldame lepingus lihtsalt kuupäevad üle hilisemaks. Siiani pole seda teinud.

                                Esiteks kas on normaalne mõte ja teiseks kas peaks takka kiirustama sellega, et välistada mingisuguseid probleeme? Maksan muidu iga kuu ülekandega rendi, et sellist asja ei saa vast tekkida, et pole maksnud vms.
                                vormista lepingulisa, kus on muudetud punkti, milles on kirjas lepingutähtajad.

                                Comment

                                Working...