Reference kelleltki

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1

    Reference kelleltki

    Tervist.
    Keegi siin mulle refernce'i saab anda? 2+2 foorumis aply'in stakele ja seal on reference vaja- a la et ma rahadega ara ei jookse, olen usaldusvaarne jne.
    Kui keegi arvab, et tahab mulle reference anda, siis vastake siin teemas.
    Ette tanades, Vandalar
  • mcbethk
    Bännitud
    • Oct 2008
    • 687

    #2
    Re: Reference kelleltki

    upss
    Last edited by mcbethk; 27.10.10, 22:32. Põhjus: ups

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #3
      Re: Reference kelleltki

      no siin enamusel ju 2+2's ka konto olemas.

      Comment

      • mcbethk
        Bännitud
        • Oct 2008
        • 687

        #4
        Re: Reference kelleltki

        Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
        no siin enamusel ju 2+2's ka konto olemas.
        ma enne postisin ja alles siis mõtlesin :D

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: Reference kelleltki

          See reference peaks tähendama ju seda kes sind eelnevalt on stakenud 2+2-s.See,et mingi lambikas ütleb,et usaldusväärne ei koti kedagi.

          Comment

          • mcbethk
            Bännitud
            • Oct 2008
            • 687

            #6
            Re: Reference kelleltki

            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
            See reference peaks tähendama ju seda kes sind eelnevalt on stakenud 2+2-s.See,et mingi lambikas ütleb,et usaldusväärne ei koti kedagi.
            Ei noh, keegi kellel normaalselt poste ja raha on swappind vms see lääb ka arvesse kindlasti

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #7
              Re: Reference kelleltki

              Thx vastuste eest.
              Ega ma lambikaid ei pidanudki silmas, selge see! Seega kui hullult transferre pole teinud mone 2+2 omaga, siis usaldusvaarsust eriti ei ole voi?

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: Reference kelleltki

                Ei pea just hullult.Ma ei tea ma vbl võiks isegi reference olla oleneb mis asja jaoks.
                Mingi 1k$~ eest väiksemates summades olen teinud raha vahetusi transfer teemas.Varem staketud tuntud/usaldusväärsete kasutajate poolt.Lisaks 4k~ postitust.Kasutaja 2009a algusest.

                Samas ma ise ei usu,et ma saaks olla.Tavaliselt head referencid on inimesed kellega on koostööd varem tehtud,a'la staketud jms.Ja kui mingi vana ja respekteeritud kasutaja tuntud strateegia sectionist.
                Last edited by qbj0hn; 03.11.10, 14:48.

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #9
                  Re: Reference kelleltki

                  Ok, arusaadav.

                  Comment

                  Working...