Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Uniquest
    Grinder
    • Oct 2008
    • 615

    #1

    Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

    http://www.pokertableratings.com/top-countries-alltime.

    Kas Eesti mängijad on tõesti plussis ja sealjuures selles maailmas 5-ndal kohal?
    Ma tean, et meil on suhteliselt tugev pokkerikommuun, aga ma olen arvanud, et see on ainult, mis pinnalt paistab (USAs on ka tugevad pokkerilehed jne, aga nad on ikkagi suurimad kaotajad).
    Kas see on usaldusväärne statistika? (Praegu katab ainult Party-t ja FTP-d vist, ei tea, kust asukohainfo võetud on jne.)
    Kas asi on selles foorumis, mis enda ümber palju potentsiaalseid fishe koondab ja vähemalt "breakeven" mängijaks muudab või pigem "vanurites", kes Party aegadel alustasid ja nüüd keskmist kõrgemal hoiavad?

    Igatahes, discuss.
  • bubba
    Õpihimuline Mängur
    • Feb 2009
    • 434

    #2
    Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

    selle tabeli järgi on kõige suuremad võitjad pokkeritoad.

    Comment

    • $$$
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1072

      #3
      Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

      Eesti fishid ei ole rikkad, et palju raha maha mängida.

      Comment

      • HU grinder
        Vana Tegija
        • Feb 2010
        • 1002

        #4
        Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

        Well played, Ansip!

        Comment

        • rohelinekonn
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 3808

          #5
          Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

          Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
          Well played, Ansip!
          lol, nice one

          Comment

          • Uniquest
            Grinder
            • Oct 2008
            • 615

            #6
            Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Eesti fishid ei ole rikkad, et palju raha maha mängida.
            Hm, huvitav mõte. See, et siin ollakse vaesed, töötab nagu stop-loss? :)

            Comment

            • Uniquest
              Grinder
              • Oct 2008
              • 615

              #7
              Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

              Algselt postitas bubba Vaata postitust
              selle tabeli järgi on kõige suuremad võitjad pokkeritoad.
              See on ilmselge, ma lugesin just ka 2p2 teemat selle kohta:
              http://forumserver.twoplustwo.com/29...l-time-805066/

              Inimesed on šokis, et kaotused suured on. LOL, kas nad liitintressist pole midagi kuulnud? Pokkeri 'vig'/house edge on suurem, kui enamikel kasiinomängudel. See, et võimalik biitida on mängu, võtab reaalsustaju ära paljudel.

              Comment

              • Maheaatom
                Grinder
                • Oct 2008
                • 958

                #8
                Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

                Ammuräägitud asi ja midagi imestavat siin ei ole. Party jätame mängust välja, kuna selle turuosa pole Eestis kuigi suur ja USA-kad ei saa seal üldse mängida.

                Aga kui Full Tildis mängivad "suvalised ameeriklased", siis "suvalised eestlased" ei pääse sellele saidile ligigi. Tavaline eestlasest Full Tilt mängija on pokkeriproff või kasvõi rakeback-pro ning ei mängi mitte lõbu pärast, vaid selge eesmärgiga raha teenida. Tulemused räägivad iseenda eest. Selles, kas eestlased näiteks Starsis plusspoolel on, kahtlen ma sügavalt.

                Comment

                • con
                  Pokkerihai
                  • Jul 2010
                  • 1954

                  #9
                  Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

                  mul sõber(see kes kamikaze laivis lammutas mu lauas) on üle 50k maha mänginud, ta 21 alles. kindlasti on neid gamblereid üsna palju aga eestlasi on ikka sitaks palju mängimas ja ma olen oma pokkerikaärjeeri jooksul laudades ainult paari eestlasest fishi näinud samas iga päev näen kümneid eesti regulare.

                  kahtlen, et starsis nüüd miinuses asi on.

                  eesti elatustase selline, et paratamatult ei saa halb mängija eriti suuri summasid sinna uputada.

                  Comment

                  • yolpa
                    Pokkerihai
                    • Jun 2009
                    • 2669

                    #10
                    Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

                    või trios plussis. Trio on ju see tuba, kuhu paljud meist ilma BMita raha sisse tampisid.

                    Comment

                    • MM
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 129

                      #11
                      Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

                      kõva sõna ükskõik kuidas vaadata

                      204. Läti $-583,209 $-1.22 47,793,741 7,089
                      205. Leedu $-644,255 $-1.11 58,244,679 8,733

                      lol fishid

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

                        Ei usu ka, et eestlastel on seda ülearust raha mida maha mängida :)

                        Comment

                        • Skyline
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 510

                          #13
                          Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

                          Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                          või trios plussis. Trio on ju see tuba, kuhu paljud meist ilma BMita raha sisse tampisid.
                          Kindlasti, eriti meie aastajärgu mängijad.

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #14
                            Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

                            ega lauas tegelt harva kohtab mõnda eestlasest fishi. enamus on ikka solid regid (või siis vähemalt võitvad mängijad).

                            Comment

                            • makz
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2009
                              • 428

                              #15
                              Re: Eestlased maailmas 5-ndal kohal?

                              Kui Eestis oleks näiteks 1 m elaniku peale 100 suurelt raha mängivat fishi, siis ma ei usu, et see summa USA-s sama rahvaarvu kohta väga erinev oleks. Ehk siis Eestis ongi kokku 130 sellist fishi, aga USA-s oleks neid ikka sadades kordades rohkem. Väikeriikidel ka omad plussid

                              Comment

                              Working...