bisnessteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tarmonator
    Lingiparandaja
    • Oct 2008
    • 3274

    #91
    Re: bisnessteema

    EAS ei toeta teatud valdkondi.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #92
      Re: bisnessteema

      Keegi mõne netiäriga tegeleb? Flippab veebilehti või muud põnevat?
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Rigged
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2535

        #93
        Re: bisnessteema

        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
        Keegi mõne netiäriga tegeleb? Flippab veebilehti või muud põnevat?
        Ise tegelen veits selliste saitidega, kus klikid, rendid reffe kes sinu ees klikivad ja saad pappi. 2 kuud tegelenud ja atm saan passiivset tulu mingi 10 taala päev, mis iseenest mitte midagi tehes on suht okei :D

        /Ühesõnaga abiks ikka

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #94
          Re: bisnessteema

          Algselt postitas Rigged Vaata postitust
          Ise tegelen veits selliste saitidega, kus klikid, rendid reffe kes sinu ees klikivad ja saad pappi. 2 kuud tegelenud ja atm saan passiivset tulu mingi 10 taala päev, mis iseenest mitte midagi tehes on suht okei :D

          /Ühesõnaga abiks ikka
          Tegid ise leheküljed või ostsid? Päris põnev teema see internet+reklaamid, aga konkurents vist päris karm, et a la passiivselt kuus 5k$ teenida. Vaikselt ise ka uurin, et poku kõrvalt ehk mingi tuluallikas veel sebida. :)
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #95
            Re: bisnessteema

            arvan, et 5K$ teenida selliste reklaami-affiiliate jms saitidega on päris raske saavutada, ilmselt pokkeri jaoks siis aega ei jää:) Kui sa just mingit seniavastamata tulusat nishi ei leia või mingis popis teemas vaieldamatut autoriteeti ei oma.

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #96
              Re: bisnessteema

              Affiliate lehtedega on võimalik ikka väga korralikult teenida, tähtis polegi sisu, vaid lehtede arv. Mul üks tuttav tegeleb antud valdkonnas ja tal on neid lehti ikka sadades. Pokkeriteemaline näide: http://moneypoker.net/ Muidugi kuna ta teeb seda full time, siis tal on ka palju sisukamaid lehti, mis pakuvad konkreetseid teenuseid jms, nt http://kinboox.com/

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #97
                Re: bisnessteema

                Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                Affiliate lehtedega on võimalik ikka väga korralikult teenida, tähtis polegi sisu, vaid lehtede arv. Mul üks tuttav tegeleb antud valdkonnas ja tal on neid lehti ikka sadades. Pokkeriteemaline näide: http://moneypoker.net/ Muidugi kuna ta teeb seda full time, siis tal on ka palju sisukamaid lehti, mis pakuvad konkreetseid teenuseid jms, nt http://kinboox.com/
                ja teenib korralikult?

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #98
                  Re: bisnessteema

                  Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                  Affiliate lehtedega on võimalik ikka väga korralikult teenida, tähtis polegi sisu, vaid lehtede arv. Mul üks tuttav tegeleb antud valdkonnas ja tal on neid lehti ikka sadades. Pokkeriteemaline näide: http://moneypoker.net/ Muidugi kuna ta teeb seda full time, siis tal on ka palju sisukamaid lehti, mis pakuvad konkreetseid teenuseid jms, nt http://kinboox.com/
                  Klikkasin esimesel ettejuhtuval lingil ja http://www.websoutlook.com/ andis väärtuseks 2000$+0$, samas kui www.pokkeriprod.com on väärt 15 920$ ehk kuidas ta nende saitidega raha teeb ?

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #99
                    Re: bisnessteema

                    Ma ei tea kui palju ta täpselt teenib, kuid täis peaga ütles ühele pokkeriprole, et vähemalt 10x rohkem kui tema. Pakun, et vähemalt $100k aastas, tõenäoliselt kõvasti rohkem. Tal on taolisi lehti sadades. Kui arvestada, et üks basic affiliate leht toob normaalse trafficu juures (nagu see moneypoker.net, kus sisu puudub aga on keyword domain) mõnisada daala kuus ja tal on neid lehti väga palju, siis volüümiga annab kokku küll.

                    Potsataja, moneypokeris on pokkeri affiliate lingid, pokkerituba makasb ma ei tea, $50? per sign up kui mängija mõned käed mängib, kinbooxis on jällegi amazoni affiliate teema. Sealt ka iga müügi pealt tuleb natukene. Võimalusi veebis raha teenida on mitmeid.

                    Comment

                    • adam_q
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1453

                      #100
                      Re: bisnessteema

                      raha laenamine firmale on ok, see lähebki rmtp-sse kohustusena kirja ja pärast loobud laenu tagasinõudmisest ja laen kirjutatakse ärituluks

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #101
                        Re: bisnessteema

                        Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                        raha laenamine firmale on ok, see lähebki rmtp-sse kohustusena kirja ja pärast loobud laenu tagasinõudmisest ja laen kirjutatakse ärituluks
                        Kohe meenuvad Swedpank ja Neste, kes emafirmale lahkelt laenu jagasid

                        Comment

                        • rasmer
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1306

                          #102
                          Re: bisnessteema

                          Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                          Affiliate lehtedega on võimalik ikka väga korralikult teenida
                          Pokkeri affiliate turul on väga kõva konkurents. Uutel tulijatel oleks vaja rahvusvahelisel turul leida mingi eriline nišš vms, muidu on ikka raske.

                          Comment

                          • Potsataja
                            õilishing
                            • Oct 2008
                            • 5270

                            #103
                            Re: bisnessteema

                            Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                            M
                            Potsataja, moneypokeris on pokkeri affiliate lingid, pokkerituba makasb ma ei tea, $50? per sign up kui mängija mõned käed mängib, kinbooxis on jällegi amazoni affiliate teema. Sealt ka iga müügi pealt tuleb natukene. Võimalusi veebis raha teenida on mitmeid.
                            Mnjaa, see netiteema üldse keeruline:


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            Rääkimata siis veel delfi.ee´st, mille eest Luik maksis 100x rohkem, kui saidi hetkeväärtus väidetavalt on.
                            Last edited by Potsataja; 31.01.11, 14:37.

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #104
                              Re: bisnessteema

                              Need automaatsed väärtuse määrajad on suhteliselt huupi pakkujad ja ei kajasta kuidagi seda palju Delfi.ee võiks teenida vms.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #105
                                Re: bisnessteema

                                Potsataja, need lehed on mingi lambikad meelelahutajad, millel reaalsusega suurt pistmist pole. Jah, affiliate-turul liigub palju raha, aga konkurents on päris kõva ja Kloonikese viidatud teenistus on pigem erand. Enamik, kes kätt proovivad, ei teeni praktiliselt midagi.

                                Comment

                                Working...