Re: bisnessteema
rofl, ma just lugesin sassi poste ja mõtlesin sama asja :D, lmao
sass, tegelt ka, palun võta ennast kokku, mine osta uus mõistus endale cherryst soodukaga vms
Algselt postitas EGERT
Vaata postitust
sass, tegelt ka, palun võta ennast kokku, mine osta uus mõistus endale cherryst soodukaga vms
TC

Comment