bisnessteema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #1

    bisnessteema



    T2na lugesin sellist artiklit. Peab todema, et p2ris geniaalne 2riidee.
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #2
    Re: bisnessteema

    Algselt postitas inward Vaata postitust
    Krt need cherry vennad tulid ikka kavala asja peale siis.. Mis nad saavad mingi 50-100 iga diili pealt endale ja päris tugevalt müüakse päeva jooksul. Kulud on ka üsna minimaalsed, ainult läbi interneti käib asi ja töötajaid ka vähe.
    Korduvalt imestanud, päris korralik tõesti. Seda, et ~50-100 tuleb keskmiselt vautseri pealt, sain nüüd sellest artiklist ametliku kinnituse.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #3
      Re: bisnessteema

      lisaks, et peale www.cherry.ee on olemas ka www.deal24.ee, www.minuvalik.ee ja www.seller.ee

      kõik samad asjad, sitaks hääd.
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #4
        Re: bisnessteema

        "Priit Tombi kogemus näitab, et geniaalset äriideed ei pea tingimata ise välja mõtlema. Tuleb lihtsalt silmad lahti hoida."

        Tundub, et tänapäeval ongi kõige targem mujalt kõike maha teha... SMS-laenud, Sendioksjonid, Rate.ee - kõik maha tehtud ja Eestis inimesi rikkaks teinud

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #5
          Re: bisnessteema

          selleri ostis juba cherry ära.

          kel huvihttp://cherry.ee/deal.jsp?deal=bt6i5xw

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #6
            Re: bisnessteema

            suht... aga kas sellist asja ei saa olla et mingi keegi teeb 2riidee ja teostab selle ja siis kui keegi teine seda sama teeb ainult teise nimega on nagu totally legal v? mingit 2riideed ostma selle looja k2est vms ei pea v?

            // refreshi palju tahad hotcocacola on ikkagi top liker facebookis cherry.ee-le :D
            Last edited by Sass; 22.10.10, 17:49.

            Comment

            • EGERT
              Vana Tegija
              • Mar 2009
              • 1042

              #7
              Re: bisnessteema

              Algselt postitas Sass Vaata postitust
              suht... aga kas sellist asja ei saa olla et mingi keegi teeb 2riidee ja teostab selle ja siis kui keegi teine seda sama teeb ainult teise nimega on nagu totally legal v? mingit 2riideed ostma selle looja k2est vms ei pea v?
              Taking stupidity to a whole new level

              Comment

              • Sass
                Bännitud
                • Dec 2008
                • 1889

                #8
                Re: bisnessteema

                no mida sa ootad siis tee homme omale lennufirma Not A Virgin ja copy k6ik Virgini pealt- tee 25% madalamad hinnad( sul obv nii suurt profitit vaja pole kui bransonil) ja elu on lill... gl

                oleks v6ind lihtsalt 6elda et ei pea midagi ostma vms copy kedagi palju tahad mitte siia mingit huinamuinat ajama tulema
                Last edited by Sass; 22.10.10, 18:04.

                Comment

                • EGERT
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1042

                  #9
                  Re: bisnessteema

                  Ma ausaltöeldes ei suuda läbi hammustada, kas su postitused on üks suur level või ongi nii loll inimene olemas

                  Comment

                  • Romka
                    Pokkerihai
                    • Mar 2009
                    • 1544

                    #10
                    Re: bisnessteema

                    Algselt postitas Sass Vaata postitust
                    no mida sa ootad siis tee homme omale lennufirma Not A Virgin ja copy k6ik Virgini pealt- tee 25% madalamad hinnad( sul obv nii suurt profitit vaja pole kui bransonil) ja elu on lill... gl

                    oleks v6ind lihtsalt 6elda et ei pea midagi ostma vms copy kedagi palju tahad mitte siia mingit huinamuinat ajama tulema
                    Tulevad jah need kliendid su kopeeritud lambi lennu firma lennukitega lendama, isegi kui sul -25% hinnad.

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #11
                      Re: bisnessteema

                      Alguses kui cherryst ostsin, siis motlesin, et lahe idee, aga kust krt omanikud selle pealt teenivad. See, et 300 eegu pealt voetakse vahelt veel 100-150 eeku on t2ielik mystika

                      Samas ise kujutades sama ideed tegemas?
                      Kuidas sa jouad firmade juhtfigurideni, kellega saaks kokkuleppeid teha? Ten2oliselt saadetakse ju igasugused poisikesed kohe kuradile?

                      Lihtsalt mind huvitab, et kuda see asi algul toole saadi:P

                      Comment

                      • Romka
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1544

                        #12
                        Re: bisnessteema

                        Eks inimene oskab ennast hästi müüa lihtsalt, hea jutt ja võibolla ka mõned head tuttavad?

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #13
                          Re: bisnessteema

                          Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                          Ma ausaltöeldes ei suuda läbi hammustada, kas su postitused on üks suur level või ongi nii loll inimene olemas
                          jah olen loll selles teemas.. sellep2rast oledki sina selleks siin et sa tead ja õpetad lolle kui need seda vajavad. Kindlasti tean ma sellest mitte midagi aga on ka teemasid millest ma tean v2ga palju ja olen kindel et ka sul on teemasid millest sa ei tea mitte midagi...

                          Comment

                          • EGERT
                            Vana Tegija
                            • Mar 2009
                            • 1042

                            #14
                            Re: bisnessteema

                            No, üldiselt ei võta ma sõna teemades, mida ma ei tea :D
                            Kui mõistus ei ulata, on targem ehk kuulata, mitte rääkida :D

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #15
                              Re: bisnessteema

                              Algselt postitas Sass Vaata postitust
                              suht... aga kas sellist asja ei saa olla et mingi keegi teeb 2riidee ja teostab selle ja siis kui keegi teine seda sama teeb ainult teise nimega on nagu totally legal v? mingit 2riideed ostma selle looja k2est vms ei pea v?

                              Kas sa mängid lolli? See pole mingi patent/copywright teema ffs. Muidugi sa võid igakell sama asja tegema hakata. Aga ntx cherryl on juba nii tugevalt promo teinud ja klientide arv on nii suur, et üksiküritajaks sa sisuliselt jääksidki. Paljudel teenusepakujatel on palju lihtsam cherry'ga endaga diile teha, reklaam mida fb fännclub/inimeste arv pakub on nii tugev lihtsalt. Loonud endale nö kindlad kliendid, kindla turu. Sellest ka põhjus, miks keegi tahtis juba firmat ära osta.

                              Comment

                              Working...