eEesti iseseisvus ohus!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HBP
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 69

    #1

    eEesti iseseisvus ohus!

    Selleks, et kõik ausalt ära rääkida, alustan ma algusest...ehk räägin lähemalt mängust nimega erepublik.
    Tegu on siis poliitika-, majandus- ning sõjasimulatsiooniga.Mängus on olemas enamus maailma riigid va aafrika omad.Ja need riigid valivad endale riigikogusid ja presidente ehk siis see on see poliitikasimulatsioon.
    Riigid saavad kuulutada sõdu teistele riikidele ning vallutada nende alasid(riigid on tavaliselt regioonideks jaotatud, eEestil on nt Põhja-Eesti jne).See on siis sõjasimulatsioon.
    Sõjad aga maksavad ning see raha saadakse maksude näol.Inimesed käivad tööl ja saavad palka ning firmaomanikud(firmat saavad kõik teha, kui piisavalt raha)maksavad nende pealt tulumaksu ning toodangu pealt käibemaksu.See on siis majandussimulatsioon.

    Nüüd siis sellest, miks siin veidi trollin.Nimelt on eSoome meid ründamas ning eEesti iseseisvus on ohtu sattunud.Kutsun kõiki teid registreerima mängu ning andma oma tagasihoidlik panus eEesti iseseisvuse säilitamiseks.Kes teab, ehk hakkab teile isegi meeldima, minule on sellest tekkinud mõnus hobi.Aitab ka ainult registreerimine ning Põhja-Eestis elamine, sellega läheb eSoomel ründamine kallimaks.Samuti aitaks teie poolt tehtud damage sõjas(vähe, aga siiski aitaks)

    Mäng asub siin: EREPUBLIK
    Last edited by HBP; 18.10.10, 23:58.
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #2
    Re: eEesti iseseisvus ohus!

    please nigga

    tegin 10 kätekat selle asemel, annan panuse parem irlEesti iseseisvusse

    Comment

    • taavi
      Grinder
      • Oct 2008
      • 684

      #3
      Re: eEesti iseseisvus ohus!

      Siuke teema ammu olemas...

      Tule eEestile appi!
      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ghlight=eEesti

      Comment

      • HBP
        Julm Donk
        • Jul 2009
        • 69

        #4
        Re: eEesti iseseisvus ohus!

        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
        please nigga

        tegin 10 kätekat selle asemel, annan panuse parem irlEesti iseseisvusse
        Nõrk

        Comment

        • HBP
          Julm Donk
          • Jul 2009
          • 69

          #5
          Re: eEesti iseseisvus ohus!

          Vana teema, ei tahtnud sinna otsa hakata kirjutama.Pm sama seis, aga nutusem

          Comment

          • Aristotep
            Grinder
            • Oct 2008
            • 605

            #6
            Re: eEesti iseseisvus ohus!

            Versioon 2 tulekuga keerati mäng täiesti tuksi kahjuks :(

            Kas Phoenix ja Eden ikka veel eksisteerivad või on toimunud muutused?
            Last edited by Aristotep; 19.10.10, 09:48.

            Comment

            • HBP
              Julm Donk
              • Jul 2009
              • 69

              #7
              Re: eEesti iseseisvus ohus!

              Eksisteerivad, ainult nüüd on EDEN juhtpositsioonil.Aristotep, tule ka tagasi, hetkel on juba V3 olemas, suht meeldiv isegi:P

              Comment

              • Aristotep
                Grinder
                • Oct 2008
                • 605

                #8
                Re: eEesti iseseisvus ohus!

                Ma logisin sisse jah korraks. Tundub nüüd täitsa mängitav :)

                Comment

                • Provoker
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 3067

                  #9
                  Re: eEesti iseseisvus ohus!

                  m aigatahes loobusin ka peale v2-te

                  Kui süsteem taastatakse v1 sarnaseks siis vb kunagi proovin uuesti. Parim variant oli päevas 2 minutiga asjad korda saada ning muude asjadega tegeleda. V2 oli vaja juba lahingute ajaks pikemalt sees olla vms ning rikastele ja tugevatele anti sitaks eeliseid.

                  Comment

                  • EGERT
                    Vana Tegija
                    • Mar 2009
                    • 1042

                    #10
                    Re: eEesti iseseisvus ohus!

                    There is this MMRPG called "LIFE", have you tried it? It includes chicks, party, booze and achievement with some monetary payoffs

                    Comment

                    • HBP
                      Julm Donk
                      • Jul 2009
                      • 69

                      #11
                      Re: eEesti iseseisvus ohus!

                      Provoker, nüüd ongi nagu V1 ehk siis V3:)
                      Ootame sind tagasi:)

                      EGERT, üks ei välista teist.Kes teeb see jõuab.Nt selle originaalse kommentaari väljamõtlemise ja kirjutamise aja oleksid võinud kasutada naistele, peole ning alkoholile:D

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #12
                        Re: eEesti iseseisvus ohus!

                        Algselt postitas HBP Vaata postitust
                        kommentaari väljamõtlemise ja kirjutamise aja oleksid võinud kasutada naistele, peole ning alkoholile:D
                        point made

                        Comment

                        Working...