Re: Wifi : unsecured connection
Ei pea olema omanik ega keegi, ükskõik millisest arvutis võrgust saad kogu võrgu liikluse kätte.
Peaasi, et saad kohtvõrku, muu pole oluline.
Edit: Ps oma on kindlasti cryptitud ja pakun et hästi, sest neil on lihtne sul on klient arvutis ja nende serveri vahel on loodud turvaline ühendus.
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Peaasi, et saad kohtvõrku, muu pole oluline.
Edit: Ps oma on kindlasti cryptitud ja pakun et hästi, sest neil on lihtne sul on klient arvutis ja nende serveri vahel on loodud turvaline ühendus.
Comment