Milliseid turvameetmeid kasutada unsecured connectioniga wifi alas?
Endal on peal NOD32 viiruse tõrje ja windows wirewall samuti sees. Kas sellest piisab või tasuks ka muid turvameetmeid kasutada?
Kui jah, siis mida soovitate?
Endal on peal NOD32 viiruse tõrje ja windows wirewall samuti sees. Kas sellest piisab või tasuks ka muid turvameetmeid kasutada?
Kui jah, siis mida soovitate?
Comment