Pakume Lennuga 69.90 krooni kellelegi, kes on nõus Hesburgerist toitu transportima. Asume Kristiines, kes on käpp tooma, helistagu 53490575 või 53449818.
Tooge Hesburgerist süüa
Collapse
X
-
Sildid: Ei ole
-
Comment
-
Re: Tooge Hesburgerist süüa
Kahjuks mitte.Algselt postitas Codecci Vaata postitustte pole ikka rajalt maha saanud? :D
Edit: miks keegi ei helista :(Last edited by Spewmonkey; 03.10.10, 16:56.
Comment
-
Re: Tooge Hesburgerist süüa
Hilja juba raisk.
Edit: Lennu unustas punkti lause lõppu panna, aga edaspidi ootame ainult pakkumisi vene neeger-Milfidele.Last edited by Spewmonkey; 03.10.10, 17:06.
Comment
Comment