*** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kardaanirist
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 3675

    #2026
    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    9/11 oli ka sinu arvates USA valitsuse vandenõu, amirite?
    veits hilinenud vastus, aga jah. youareright.

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #2027
      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Selle kohta nii nii palju tõendeid, et see on suhteliselt ümberlükkamatu.
      Kui huvi on siis uurimsit saab vabalt alustada siit: http://prison.planet.ee/911.html
      hahaa.. :D:D nice :D

      Comment

      • pwndre
        FPP Pro
        • Aug 2009
        • 214

        #2028
        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

        unreal kui paljud inimesed juba põhimõtte pärast ei usu mitte midagi, sest arvavad, et see pole võimalik!!!

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #2029
          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Need küll liiga palju tossu tõmmanud.Täitsa debiilik peab ikka olema,et siukest asja ette kujutada omale.
          kas sa lugesid ka neid tõendeid mis seal olid? ilmselgelt midagi on teoksil.. ise ka algul arvasin et see vanden6u v2rk mingi pask.. aga vaadates neid seal.. noo.. selliseid asju kyll mingid lennukid ei tee..+ see video kus bush v2itis et n2gi kuidagi 1 lennuk sisse s6itis TVst - ruumis kus TV-d ei olnud ja vidoed lasti eetrisse alles j2rgmisel päeval...

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #2030
            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

            Kuklapeki annaks siukse jutu eest

            Comment

            • IamAllin
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 1653

              #2031
              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

              mind huvitaks kõige rohkem mingi korralik (shopimata) pilt/video, kuidas lennuk pentagoni sisse sõidab... Kuidas on võimalik, et sellest ei ole korraliku videot/pilti?!?!?!

              Comment

              • pwndre
                FPP Pro
                • Aug 2009
                • 214

                #2032
                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                Kas see on mingi kohustuslik teema siin foorumis, et iga aasta vähemalt üks kord vaieldakse 9/11 üle?

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #2033
                  Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                  [youtube]VyrlcoKRjn0[/youtube]

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #2034
                    Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Kuklapeki annaks siukse jutu eest
                    Bushile ?

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #2035
                      Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                      Hah, lol isegi ei pea mõtlema, et aru saada, et USA on iraagis kasumi peal väljas. Relvatööstused, vananev relvastus, sõjaväelased, erinevad töökohad, ametkonnad. Kogu selle nimel elab majandus. Kõik on omavahel seotud - ja ameerika tahab, et süsteem töötaks. Isegi kui selleks peab olema sõjas, kulutama/teenima raha jne. Kui natuke majandustest midagi jagad siis näed, et sõda iraagis on USA-le väga +EV. Lisaks sellele on USA vägede viibine euroopa mandril strateegiline lüke, kuna see näitab Venemaale ja teistele riikidele tugevust ja tagab Globaalset stabiilsust.

                      Just my 2 cents.

                      Comment

                      • makz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 428

                        #2036
                        Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                        Algselt postitas antnx Vaata postitust
                        Hah, lol isegi ei pea mõtlema, et aru saada, et USA on iraagis kasumi peal väljas. Relvatööstused, vananev relvastus, sõjaväelased, erinevad töökohad, ametkonnad. Kogu selle nimel elab majandus. Kõik on omavahel seotud - ja ameerika tahab, et süsteem töötaks. Isegi kui selleks peab olema sõjas, kulutama/teenima raha jne. Kui natuke majandustest midagi jagad siis näed, et sõda iraagis on USA-le väga +EV. Lisaks sellele on USA vägede viibine euroopa mandril strateegiline lüke, kuna see näitab Venemaale ja teistele riikidele tugevust ja tagab Globaalset stabiilsust.

                        Just my 2 cents.
                        Aka New World Order

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #2037
                          Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Bushile ?
                          Ei,nendele vandenõuteooria meestele.

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #2038
                            Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                            Algselt postitas antnx Vaata postitust
                            Hah, lol isegi ei pea mõtlema, et aru saada, et USA on iraagis kasumi peal väljas. Relvatööstused, vananev relvastus, sõjaväelased, erinevad töökohad, ametkonnad. Kogu selle nimel elab majandus. Kõik on omavahel seotud - ja ameerika tahab, et süsteem töötaks. Isegi kui selleks peab olema sõjas, kulutama/teenima raha jne. Kui natuke majandustest midagi jagad siis näed, et sõda iraagis on USA-le väga +EV. Lisaks sellele on USA vägede viibine euroopa mandril strateegiline lüke, kuna see näitab Venemaale ja teistele riikidele tugevust ja tagab Globaalset stabiilsust.

                            Just my 2 cents.
                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Kui näiteks Eesti selle ala spetsialistide käest küsida, kas enamus neist kinnitaks, et jah, USA on Iraagi sõjas vaid kasumi peal väljas? Kui on nii, siis selle kohta vast mingeid artikleid ka olemas?
                            ?

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #2039
                              Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                              Kas töökohtade tagamine inimestele pole kasum? Inimesed kulutavad seda raha Usa's elavdades majandust jne. Pole vaja eesti selle ala spetsialiste, et sellest asjast aru saada imo.

                              Comment

                              • erplander
                                ekrelander
                                • Oct 2008
                                • 1029

                                #2040
                                Re: *** OKTOOBRI OFFTOPIC *** JAAA KÕIGILE ON VAJA!

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                wrong. neil pole ei geme ega oili .. so pointless minna ju
                                Somaalias on naftat, võimalik, et üsna suurtes kogustes:
                                Copyright 1993 The Times Mirror Company Los Angeles Times January 18, 1993 THE OIL FACTOR IN SOMALIA FOUR AMERICAN PETROLEUM GIANTS HAD AGREEMENTS WITH THE AFRICAN NATION BEFORE ITS CIVIL WAR BEGAN. THEY COULD REAP BIG REWARDS IF PEACE IS RESTORED By MARK FINEMAN DATELINE: MOGADISHU, Somalia Far

                                Comment

                                Working...