Kõlarite ostuabi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -Siim-
    Julm Donk
    • Dec 2008
    • 56

    #1

    Kõlarite ostuabi

    Soovitage 5.1 kõlareid, muusika kuulamiseks enamuses. Hinnaklass võiks olla kuni 2500. Mida üldse jälgida kõlarite ostmisel? Mis firma omasid eelistada ja millisest poest osta? Anyone?

    Kellegile nendega on kogemusi?
    Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

    Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

    Hinnavaatlus.ee on Eesti suurim ja vanim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.
    Last edited by -Siim-; 29.09.10, 15:03.
  • -Siim-
    Julm Donk
    • Dec 2008
    • 56

    #2
    Re: Kõlarite ostuabi

    Kellegil ei ole mingeid soovitusi? Thread fail

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #3
      Re: Kõlarite ostuabi

      Need head mul need esimese lingi varem versioon ja väga mõnusad on.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #4
        Re: Kõlarite ostuabi

        Muusika kuulamiseks pole mõtet 5.1 osta. Pigem mingi 2.1 või 2.0, sest saad sama raha eest parema helikvaliteedi. Microlabil peaks selle raha eest normaalseid 2.0 saada olema. Maitse asi muidugi. :P
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: Kõlarite ostuabi

          Offtopic, aga miks just 5.1?

          Comment

          • -Siim-
            Julm Donk
            • Dec 2008
            • 56

            #6
            Re: Kõlarite ostuabi

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Offtopic, aga miks just 5.1?
            Ega ma ise ka täpselt ei tea, sellepärast soovitusi küsingi. Aga filmide vaatamiseks ka siiski, siis on vist 5.1 parem?

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #7
              Re: Kõlarite ostuabi

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Muusika kuulamiseks pole mõtet 5.1 osta. Pigem mingi 2.1 või 2.0, sest saad sama raha eest parema helikvaliteedi.
              This. Mul endal ka 5.1 aga juba üle aasta vedelevad 3 kõlarit kapis ehk kasutan 2.1 nüüd. Heli palju parem 2.1 imo.

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #8
                Re: Kõlarite ostuabi

                Mul endal kaa 2.1 jaa filmi saab ideaalselt vaadata, minuarust hea heli. :)
                Aga kui otsustad näiteks 2.1 kasuks, siis Logitech Z2300, imo head kõlarid ja heli on puhas, ise ka kasutan neid. Muusikat saab ka väga hästi ja kvaliteetselt kuulata, sama ka filmide puhul.

                Comment

                • Kosmonaut
                  Grinder
                  • Feb 2010
                  • 584

                  #9
                  Re: Kõlarite ostuabi

                  Mina soovitaks samuti osta 2.1 süsteemi , eriti kui raha pole laialt käes.

                  See Z-2300 on hea. Teisi firmasi pole uurinud, sest logitechi kõlarite helitämber meeldib (endal juba mitu aastat Z-3). Muidu kvaliteedilt head ja samas hinnaklassis on ka creative kõlarid.
                  Last edited by Kosmonaut; 29.09.10, 20:02.

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #10
                    Re: Kõlarite ostuabi

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Mul endal kaa 2.1 jaa filmi saab ideaalselt vaadata, minuarust hea heli. :)
                    Aga kui otsustad näiteks 2.1 kasuks, siis Logitech Z2300, imo head kõlarid ja heli on puhas, ise ka kasutan neid. Muusikat saab ka väga hästi ja kvaliteetselt kuulata, sama ka filmide puhul.
                    Z2300 on ülihead kõlarid jep, mõtlesin vahepeal, et vahetan enda kõlarid nende vastu välja...Igatahes ennastki huvitaks kas vahepeal on midagi uut ja huvitavat välja tulnud, mis nendega konkureerida suudaks selles hinnaklassis? Mida nt. microlabi 2.0 kõlarid endast ettekujutavad?

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #11
                      Re: Kõlarite ostuabi

                      Oeh, ei oska muude firmade kohta küll midagi tarka, rääkida, ise eelistan ikka nö. teada tuntud ja kvaliteetsete toodetega firmasi, näiteks Logitech. Plaanis soetada veel võimsamad kõlarid endale, kui millalgi Logitech uuema sammu teeb. :P

                      Comment

                      • Karikakar
                        Vana Tegija
                        • Jul 2009
                        • 1235

                        #12
                        Re: Kõlarite ostuabi

                        Kui oled audiofiil, siis http://ak.ee/index.php?pid=30&id=204...k&lookid=10016
                        Kui tahad bassiga naabreid hulluks ajada, siis z2300.

                        E: Mõnevõrra pikem arutelu siin http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=469288

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #13
                          Re: Kõlarite ostuabi

                          Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                          Kui oled audiofiil, siis http://ak.ee/index.php?pid=30&id=204...k&lookid=10016
                          Kui tahad bassiga naabreid hulluks ajada, siis z2300.

                          E: Mõnevõrra pikem arutelu siin http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=469288
                          Need peaksid oma raha eest parimad olema muusika kuulamiseks. Tahtsin ise ka neid, aga igaltpoolt oli toona otsas ja lõpuks sain ühe Sony soodsa kasutatud komplekti (ressiiver+kõlarid).
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • raidov
                            Õpihimuline Mängur
                            • Mar 2009
                            • 436

                            #14
                            Re: Kõlarite ostuabi

                            kui joppab saad kasutatud z5500 selle raha eest ja midagi paremat ei saagi tahta...

                            Comment

                            • VinQbator
                              FPP Pro
                              • Dec 2008
                              • 214

                              #15
                              Re: Kõlarite ostuabi

                              Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                              This. Mul endal ka 5.1 aga juba üle aasta vedelevad 3 kõlarit kapis ehk kasutan 2.1 nüüd. Heli palju parem 2.1 imo.
                              Ega see kui sa pooli kõlareid ei kasuta küll helikvaliteeti paremaks ei tee, lol. Lihtsalt sama hinnaga 2.0/2.1 tootmisele kulub poole vähem kõlari elemente ja seega siis saab kasutada poole kallimaid.

                              Endal Creative Inspire T6060 juba aastaid ja enamus ajast on olnud järel kõik kõlarid, aga nüüd seoses toa ümberpaigutamisega ei ole veel tagumisi järgi ühendanud ja heli kvaliteet on ikka tükk maad sitem.

                              Comment

                              Working...