ALKOHOL :D

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Yolonaator
    Julm Donk
    • Feb 2013
    • 81

    #1171
    Re: ALKOHOL :D

    No see kollane walteri balloon on nagu viinaga üks ühele.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #1172
      Re: ALKOHOL :D



      SELINCRO TBL 18MG N7 - 33.44€
      SELINCRO TBL 18MG N14 - 63.72€

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1173
        Re: ALKOHOL :D

        tee süst ära ja asi tahe aastaks lol

        Comment

        • valgelendur
          Jube Noob
          • Oct 2012
          • 121

          #1174
          Re: ALKOHOL :D

          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
          http://www.tarbija24.ee/1212926/apte...vahendav-ravim

          SELINCRO TBL 18MG N7 - 33.44€
          SELINCRO TBL 18MG N14 - 63.72€
          Väga hea uudis, lähen homme uurima
          Seda(või sarnast asja) sai arstikäest juba ca 5-6aastat tagasi, maksis üks kuur 10 000eek umbes. Olen isegi selle läbi teinud, pooleks aastaks aitas kenasti enamvähem täiesti karske olla (polnud absoluutselt isu), siis paar aastat jõid vähem. Siis hakkas jälle tagasi tulema...

          Comment

          • virukunn
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 2036

            #1175
            Re: ALKOHOL :D

            Keegi võiks neid tablette proovida ja teada anda kuidas mõjusid

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #1176
              Re: ALKOHOL :D

              geneetilised tegurid vastutavad 60 protsendi ulatuses haiguse tekkeriski eest

              Mul muidu mõlemad vanemad ja lisaks ka vanaisa(d) olid/on tublid geenide edasi andjad. Teise vanaisa puhul pole ma kindel, kuigi õllepudel (Žiguli?) oli tal kogu aeg varuks ja meile onupojaga pakkus ta vahel juba koolieelikutena sutsu õlut koos suhkruga. Ise tõmbasin ennast esimest korda kooma peale põhikooli jaanipeol (mitte lõpupeol!) ja nii 30-nda eluaastani jõin alla keskmise või sellel tasemel.

              Antud juhul kõlab tabletiteema küll ahvatlevalt, kuid pigem eelistaks ma midagi Vandalari stiilis ehk keemia vs. "ravimtaimed".

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #1177
                Re: ALKOHOL :D

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Päris tõhus abimees. Trackerit ei ole tehtud?
                kohe varsti saab üks väga hea tracker valmis.

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #1178
                  Re: ALKOHOL :D

                  Viru Valge 80% ka müügil nüüd. : unsure : vb juba ammu aga ise täheldasin alles hiljuti seda. On julm niiduk, keegi proovinud :D ?

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #1179
                    Re: ALKOHOL :D

                    Paar pitsi sai kunagi tehtud, järgmine päev kurk valutas :D

                    Comment

                    • cthen
                      Räme Fish
                      • Mar 2011
                      • 22

                      #1180
                      Re: ALKOHOL :D

                      Olen proovinud, koksina toonikuga, ütleks et parem kui 40%. Aga niiduk on küll :D

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #1181
                        Re: ALKOHOL :D

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        geneetilised tegurid vastutavad 60 protsendi ulatuses haiguse tekkeriski eest

                        Mul muidu mõlemad vanemad ja lisaks ka vanaisa(d) olid/on tublid geenide edasi andjad. Teise vanaisa puhul pole ma kindel, kuigi õllepudel (Žiguli?) oli tal kogu aeg varuks ja meile onupojaga pakkus ta vahel juba koolieelikutena sutsu õlut koos suhkruga. Ise tõmbasin ennast esimest korda kooma peale põhikooli jaanipeol (mitte lõpupeol!) ja nii 30-nda eluaastani jõin alla keskmise või sellel tasemel.

                        Antud juhul kõlab tabletiteema küll ahvatlevalt, kuid pigem eelistaks ma midagi Vandalari stiilis ehk keemia vs. "ravimtaimed".
                        Mis sa arvad, kumb soodsam on?

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1182
                          Re: ALKOHOL :D

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          Mis sa arvad, kumb soodsam on?
                          ldiselt ma ei näe põhjust, miks peaks kanep tubakast märkimisväärselt rohkem maksma, ehk siis nii keskmiselt 2.50€/20g, kuid hetkel vist mingi 10€/gramm?

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #1183
                            Re: ALKOHOL :D

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            ldiselt ma ei näe põhjust, miks peaks kanep tubakast märkimisväärselt rohkem maksma, ehk siis nii keskmiselt 2.50€/20g, kuid hetkel vist mingi 10€/gramm?
                            20 standard. Vxxxxxxr-l odavam kindlasti

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #1184
                              Re: ALKOHOL :D

                              Ma pidasin seda silmas, et kanepi omahind on kindlasti odavam ja kuna ta üsnagi vabalt looduses kasvab, siis tegelikult tavainimesele oleks ta peaaegu tasuta. Ning jutt käis siis potsataja ravikanepi teema kohta, et keegi midagi siin arvama ei hakkaks.
                              Last edited by Vandalar; 05.05.13, 21:33.

                              Comment

                              • Vandalar
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3577

                                #1185
                                Re: ALKOHOL :D

                                Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                                20 standard. Vxxxxxxr-l odavam kindlasti
                                kxxxx sul on kombeks inimesele mingeid olematuid "fakte" külge pookida, nagu see narkomaaniks nimetaminegi oli. Lihtsalt tuled midagi peale suruma ja jääb endale õigust ülegi. Küll meie õigussüsteem (ei julge jutumärkidesse panna :D) ka nii kaugele jõuab, et õiglus jalule seatakse ja kanep legaliseeritakse.

                                Comment

                                Working...