*** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #61
    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

    Comment

    • Tarmonator
      Lingiparandaja
      • Oct 2008
      • 3274

      #62
      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      windows 95 in safe mode

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #63
        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

        hahaa, lammas all paremas nurgas :D

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #64
          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

          ROFL

          Desktopilt üsna palju asju puudu tho... Scooter - Ramp!.mp3, Death Rally.exe, SimCity 1000.exe, Street Rod 1.exe, DukeNukem 3D.exe

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #65
            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

            terepit ka pole

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #66
              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              ROFL

              Desktopilt üsna palju asju puudu tho... Scooter - Ramp!.mp3, Death Rally.exe, SimCity 1000.exe, Street Rod 1.exe, DukeNukem 3D.exe

              mängud on küll nutsid. street rod ja duke nuke ikka täis klassika. vb võiks olla veel super mario ja warcraft. siis oleks ikka mass :)

              mul endal vähemalt ikka super mario olemas :)

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #67
                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Vägev! Autocad jookseb nagu Stephen Hawking?
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #68
                  Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                  Krt ma ei tea miles asi, aga ma ei näe siin teemas 95 prossa piltidest :S

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #69
                    Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                    Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                    Krt ma ei tea miles asi, aga ma ei näe siin teemas 95 prossa piltidest :S
                    kardan et sinu probleem

                    Comment

                    • kuco
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 1910

                      #70
                      Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                      Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
                      Tellisin USAst ühe teise firma kaudu, kuna AW ise neid väljaspoole USA-d ei saada. Delli Eesti esinduse kaudu oleks saanud muidu Inglismaalt ka tellida, aga tunduvalt kallimalt ja tunduvalt kehvemate näitajatega masina.
                      [x] Baller ITT

                      Comment

                      • MissLiz
                        Jube Noob
                        • Jul 2009
                        • 112

                        #71
                        Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #72
                          Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                          krt kas ma olen ainuke, kellel Recycle Bin Laden on ?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #73
                            Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                            Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                            krt kas ma olen ainuke, kellel Recycle Bin Laden on ?
                            Ei ole....mul on see täis ka veel

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #74
                              Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                              liisa, su dektopil on ad-aware...tegemist on ise nuhkvaraga, mitte nuhkvara eemaldajaga :D, seega tee check-raise sellele progrele

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #75
                                Re: *** Pane ekraanilask lauapealsest THREAD ***

                                Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                                liisa, su dektopil on ad-aware...tegemist on ise nuhkvaraga, mitte nuhkvara eemaldajaga :D, seega tee check-raise sellele progrele
                                Kust selline informatsioon?

                                Comment

                                Working...